Forum Administratorów Novum Bank 2024 (FANB2024), 5-7 czerwca, Olsztyn

Forum Administratorów Novum Bank 2024 (FANB2024), 5-7 czerwca, Olsztyn
Źródło: Zakład Usług Informatycznych NOVUM
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Organizatorzy Forum Administratorów Novum Bank 2024 (FANB2024) ogłaszają, że rejestracja na kolejną edycję flagowej konferencji NOVUM jest już otwarta. Wydarzenie to zaplanowane jest na 5-7 czerwca 2024 roku, a jego centralnym punktem będzie Przystań Hotel & SPA (Olsztyn), gdzie uczestnicy będą się dzielić wiedzą, doświadczeniami i pomysłami. Portal BANK.pl objął patronat medialny nad tym wydarzeniem.

Forum Administratorów Novum Bank to wydarzenie o ugruntowanej pozycji, organizowane przez Zakład Usług Informatycznych NOVUM – gdzie innowacja spotka się z tradycją.

Konferencja co roku gromadzi szerokie grono przedstawicieli banków spółdzielczych, oferując platformę do wymiany doświadczeń, dyskusji o trendach i wyzwaniach sektora finansowego, a także prezentacji najnowszych rozwiązań technologicznych.

Rozpoczęcie tegorocznego Forum uświetnią emocjonujące rozgrywki Bankowej Cyber Twierdzy, które nie tylko przetestują umiejętności obrony przed cyberatakami uczestników, ale także zintegrują społeczność bankową poprzez zdrową rywalizację i współpracę. To unikalna okazja, aby nauczyć się jak skutecznie reagować na zagrożenia.

Czytaj także: NOVUM pomaga bankom spółdzielczym sprostać wymaganiom regulatorów

„Klientocentryczność – jak bank spółdzielczy powinien reagować na zmieniający się profil potrzeb klienta?”

Podczas kolejnych dni uczestnicy skupią się na szeregu istotnych tematów, w tym na innowacjach technologicznych, bezpieczeństwie cybernetycznym oraz na możliwościach, jakie niesie ze sobą transformacja cyfrowa.

W czasie FANB2024 będzie możliwość spotkania się z ekspertami z dziedziny bankowości i cyberbezpieczeństwa, którzy pomogą zrozumieć, jakie innowacje są kluczowe w bankowości.

Z prelekcjami wystąpią między innymi: Dominik Sadłakowski (sekretarz Rady Bankowości Elektronicznej ZBP), Robert Tórz (Basement), Kamil Budak i Mateusz Piątek (DAGMA Bezpieczeństwo IT), Mikołaj Wejchenig (BSiT), Marcin Lis (ZUI Z. Koza). 

Nie zabraknie również gości specjalnych. Konferencję wzbogacą wystąpienia dr. Macieja Kaweckiego (prezesa Instytutu Polska Przyszłości im. Stanisława Lema) oraz Tomasza Turby (konsultanta ds. bezpieczeństwa Securitum).

Przewidziana jest również debata z udziałem przedstawicieli banków spółdzielczych, a jej tematem będzie „Klientocentryczność – jak bank spółdzielczy powinien reagować na zmieniający się profil potrzeb klienta?”.

Podczas wieczornego bankietu zostaną rozdane nagrody dla wyróżniających się banków spółdzielczych.

Czytaj także: Nowoczesny Bank Spółdzielczy | Technologie – ZUI NOVUM | Klucze zabezpieczające U2F już dostępne w bankach spółdzielczych

Forum Administratorów Novum Bank 2024 – FANB2024

Zakład Usług Informatycznych NOVUM gwarantuje dużą dawkę wiedzy o najnowszych narzędziach usprawniających procesy biznesowe w banku oraz wartościowy networking i inspirujący czas spędzony w gronie zaangażowanych ludzi.

Można także dołączyć do znajomych NOVUM i śledzić kanały na Facebook, LikendIn, aby nie przegapić żadnych informacji.

FANB2024, Forum Administratorów Novum Bank 2024, 5-7 czerwca 2024 r.
Źródło: ZUI Novum