Najnowsze wydanie tło Najnowsze wydanie miesięcznika BANK
zamknij menu
PARTNER PORTALU

Kontakt

BANK.pl

Redakcja@BANK.pl

Paweł Minkina - Redaktor naczelny Miesięcznika Finansowego BANK

Redaktor naczelny Miesięcznika Finansowego BANK

Paweł Minkina

tel. kom. 603 62 62 69
Pawel.Minkina@cpb.pl

Robert Lidke - Redaktor naczelny BANK.pl

Robert Lidke

Redaktor naczelny BANK.pl

tel. kom. 505 007 204
R.Lidke@BANK.pl


Dział Prenumeraty i sklep www

sklep@BANK.pl

Katarzyna Cechowska

tel. (+48) 22 623 84 53
k.cechowska@wydawnictwocpb.pl


Pomoc

bok_bank@BANK.pl

Regulamin usługi SMS
Dostęp do treści kodowanych serwisu BANK.pl: Pobierz


Reklamacje

reklamacje@BANK.pl


Wydawnictwo Centrum Prawa Bankowego i Informacji

ul. Solec 101/5
00-382 Warszawa
tel.: (+48 22) 629 18 75 do 77
tel./fax: (+48 22) 629 18 72
www.Bank.pl

Marta Rakowska-Mazan - Dyrektor Wydawnictwa CPBiI

Marta Rakowska-Mazan

Dyrektor Wydawnictwa

tel.: (+48 22) 627 59 64
m.rakowska@BANK.pl

Andrzej Lazarowicz

Zastępca dyrektora Wydawnictwa
Sekretarz Wydawnictwa

tel.: (+48 22) 629 18 77
a.lazarowicz@WydawnictwoCPB.pl

Marian Borycki

Zastępca sekretarza Wydawnictwa

tel.:(+48 22) 629 18 77
m.borycki@WydawnictwoCPB.pl


Miesięcznik Finansowy BANK

redakcja@MiesiecznikBANK.pl

Paweł Minkina

Redaktor naczelny

pawel.minkina@cpb.pl


Konferencje i Szkolenia

szkolenia@WydawnictwoCPB.pl

Katarzyna Cechowska

tel. (+48) 22 623 84 53
tel. (+48) 885 885 923
k.cechowska@WydawnictwoCPB.pl