Bank Spółdzielczy w Brodnicy uruchomił nowoczesną placówkę w Grudziądzu

Bank Spółdzielczy w Brodnicy uruchomił nowoczesną placówkę w Grudziądzu
Źródło: BS Brodnica
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
16 stycznia 2023 r. Bank Spółdzielczy w Brodnicy uruchomił w Grudziądzu nową placówkę Banku, która mieści się przy ulicy Chełmińskiej 68. Nowoczesne wnętrze, komfortowe oczekiwanie na rozmowę z doradcą, rozwiązania usprawniające obsługę klientów. Oddział BS Brodnica w Grudziądzu w nowoczesnej i zdigitalizowanej odsłonie. Jest szybciej, łatwiej i wygodniej, poinformował Bank.

Bank Spółdzielczy w Brodnicy sukcesywnie modernizuje swoje placówki i wprowadza najnowocześniejsze rozwiązania usprawniające obsługę klientów.

Jego priorytetem jest ułatwianie codziennego życia klientom poprzez oferowanie im wygodnego i intuicyjnego dostępu do usług finansowych.

Najważniejsza relacja bank-klient

Kluczem do wszystkich wprowadzanych zmian jest klientocentryzm i dbałość o najwyższej jakości doświadczenie użytkownika – uważne słuchanie klientów, obserwacja ich preferencji,  jak również  zapewnienie komfortu pracy doradcom.

Otwarcie oddziału BS Brodnica w nowej lokalizacji jest odpowiedzią na oczekiwania klientów i miało na celu zapewnienie im zarówno lepszej dostępności do usług, jak i większej wygody obsługi. Nowoczesne wyposażenie, stanowiska komputerowe i inne rozwiązania oraz urządzenia elektroniczne czy stylowe pomieszczenia zapewniające prywatność podczas załatwiania spraw finansowych to tylko nieliczne z udogodnień, jakie zapewnia nowa placówka.

Oczekując na rozmowę, klienci kierowani są do wygodnych pokojów czy punktów, w których mogą napić się kawy lub wody. Jest też bardziej nowocześnie i ekologicznie, stąd w aranżacji występuje kolorystyka natury.

Ponadto dzięki wprowadzeniu innowacyjnych technologii klienci są zachęcani do przejścia z klasycznej, gotówkowej obsługi do kanałów internetowych. W tym celu w placówce dostępny jest tablet, na którym mogą oni np. sprawdzić swoje saldo na rachunku czy zalogować się do bankowości indywidualnej lub firmowej. Jest też oczywiście dostępny całodobowo bankomat, który docelowo zastąpiony zostanie wpłatomatem, w którym można będzie wpłacić środki.

Czytaj także: Prezes ZBP otwiera Konwent na rzecz Współpracy i Rozwoju Polskiej Bankowości Spółdzielczej

Kompleksowa obsługa klientów indywidualnych i firm

Nowoczesny Oddział BS Brodnica przy ulicy Chełmińskiej 68 w Grudziądzu prowadzi kompleksową obsługę finansową zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Dzięki zmianie lokalizacji i przeniesieniu dotychczasowego oddziału z ulicy Starorynkowej 2/4 do nowego lokalu proponuje obecnym i nowym klientom szerszą ofertę, jeszcze lepszą, bardziej komfortową obsługę oraz kolejne innowacyjne rozwiązania.

W uroczystości otwarcia wzięli udział zaproszeni goście z obszaru działania grudziądzkiego oddziału, w tym udziałowcy, klienci, lokalni przedsiębiorcy, projektantki Biura Projektowego Behrendt, które wykonało projekt aranżacji wnętrza lokalu, jak również przedstawiciele rady nadzorczej i Zarządu Banku.

Po przywitaniu Gości przez dyrektora Oddziału Katarzynę Sulerzycką nastąpiło poświęcenie lokalu przez ks. kanonika Grzegorza Pszenicznego, a następnie symboliczne przecięcie wstęgi, którego dokonali prezes Zarządu Aleksander Mikołajczak, przewodniczący Rady Nadzorczej Marek Pesta oraz przedstawiciel zaproszonych gości Szymon Kalinowski.   

Czytaj także: Prof. Jan Szambelańczyk o wynikach banków spółdzielczych

Z kart historii…

Oddział BS Brodnica w Grudziądzu funkcjonuje od blisko 30 lat i powstał w wyniku połączenia się Banku Spółdzielczego w Brodnicy z Bankiem Spółdzielczym w Grudziądzu (BS w Grudziądzu został przyłączony do BS w Brodnicy).

Przez cały okres do chwili obecnej działał pod niezmienionym adresem przy ulicy Starorynkowej 2/4. Co ciekawe placówka prowadzi swoją kronikę, która zawiera nie tylko zapis najważniejszych wydarzeń, ale i wiele archiwalnych zdjęć.

Czytaj także: FLBS 2022: banki lokalne w chmurze

Źródło: Bank Spółdzielczy w Brodnicy