Zmiany w składzie Zarządu Banku Pocztowego S.A.

Zmiany w składzie Zarządu Banku Pocztowego S.A.
Marcin Ledworowski. Źródło: Bank Pocztowy
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Zarząd Banku Pocztowego S.A. informuje, że w dniu 25 sierpnia 2022 roku Pan Marcin Ledworowski Członek Zarządu Banku Pocztowego S.A. złożył rezygnację z funkcji Członka Zarządu Banku Pocztowego S.A. ze skutkiem na dzień 31 sierpnia 2022 roku, czytamy w komunikacie Banku.

Marcin Ledworowski jako Członek Zarządu Banku Pocztowego odpowiadał za Obszar Biznesu i Informatyki.

Czytaj także: Pierwsza w Polsce biometryczna karta dla klientów indywidualnych już dostępna w Banku Pocztowym

Marcin Ledworowski ukończył studia telekomunikacyjne na Uniwersytecie Technologiczno – Przyrodniczym w Bydgoszczy, a także studia podyplomowe MBA w Gdańsku na GFKM we współpracy z University of Strathclyde Glasgow i Uniwersytetem Gdańskim.

Zaczynał jako programista systemów bankowych i finansowych. W Banku Pocztowym i Poczcie Polskiej w latach 1995-2005 był szefem i uczestnikiem wielu projektów informatycznych i finansowych w różnych rolach menedżerskich.

W ramach działalności konsultingowej, realizował projekty w zakresie strategii i zarządzania IT. W latach 2006 – 2007 pracował w pionach sprzedaży i marketingu  nowych operatorów komórkowych GSM, biorąc udział w tworzeniu marki Play (P4) i Extreme Mobile (Centernet).

Czytaj także: Bank Pocztowy z nową stroną internetową

W 2008 r. był współtwórcą pionierskiej firmy badawczej wykorzystującej neuromarketing do weryfikacji marketingowych strategii komunikacyjnych.

W latach 2009-2020 związany z Grupą BIK, gdzie jako Wiceprezes Zarządu BIG InfoMonitor SA odpowiadał za marketing, IT oraz nowe produkty, a następnie w BIK SA jako m.in. Dyrektor Operacyjny.

Współtwórca portalu HomoDigital.pl, poświęconego tematyce sztucznej inteligencji i wyzwaniom cyfrowego świata. W latach 2014-2017 członek Rady e-Izby (Izba Gospodarki Elektronicznej).

W latach 2013-2018 wykładowca ryzyka finansowego na studiach MBA w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu i Bydgoszczy. Obecnie wykładowca na studiach MBA we Francuskim Instytucie Zarządzania w Warszawie.

Czytaj także: Bank Pocztowy przypomina klientom o podstawowych zasadach bezpiecznego bankowania i e-zakupów

Źródło: Bank Pocztowy SA