Najnowsze wydanie tło Najnowsze wydanie miesięcznika BANK
zamknij menu
PARTNER PORTALU

Archiwum

Finansowanie Nieruchomości

Finansowanie Nieruchomości

Specjalistyczne czasopismo poświęcone finansowaniu nieruchomości i rozwojowi tego rynku. Adresowane do osób zawodowo związanych z tą dziedziną, do pracowników banków, firm ubezpieczeniowych, funduszy inwestycyjnych oraz emerytalnych, a także firm deweloperskich.

Europejski Doradca Samorządowy

Pismo będące szczegółowym poradnikiem, prezentującym praktyczne informacje z zakresu pozyskiwania funduszy unijnych przez samorządy. Autorzy artykułów prostym i zrozumiałym językiem mówią o skomplikowanych procedurach i zagadnieniach związanych z funkcjonowaniem jednostek samorządu terytorialnego.

Nowoczesne Zarządzanie Biznesem / Kurier Finansowy

Kurier Finansowy

Kwartalnik poświęcony finansom osobistym. Informujący o aktualnej sytuacji na rynkach finansowych. Podpowiada, w co warto inwestować, jakie kredyty i w jakich bankach zaciągać, jaki rodzaj ubezpieczenia wybrać. Adresowany do wszystkich, którzy interesują się pomnażaniem swoich finansów osobistych.

Nowoczesny Bank Spółdzielczy

Jedno z najlepiej odbieranych pism środowiska bankowości spółdzielczej. Stanowi realną pomoc w  procesie unowocześniania sektora i kształceniu jego kadry. Pismo koncentruje się wokół problemów nurtujących środowisko bankowości spółdzielczej, jest medium do profesjonalnych dyskusji oraz wymiany poglądów.

Miesięcznik Finansowy BANK

Profesjonalny magazyn środowiska bankowego, istniejący niemal 30 lat. Porusza zasadnicze problemy rynku finansowego w Polsce. Pomaga w unowocześnieniu sektora i kształceniu kadr. Pismo jest dedykowane osobom zawodowo lub prywatnie interesującym się rzetelną wiedzą ekonomiczną, które chcą się rozwijać.