Platforma flatte do zarządzania wynajmem nieruchomości będzie obsługiwać klientów Expandera

Platforma flatte do zarządzania wynajmem nieruchomości będzie obsługiwać klientów Expandera
Fot. stock.adobe.com / Tomasz Warszewski
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
flatte, platforma do zarządzania wynajmem nieruchomości stworzona w fabryce start-upów The Heart, nawiązała współpracę z Expanderem, liderem w dostarczaniu na polskim rynku rozwiązań finansowych, m.in. w obszarze kredytów hipotecznych. Dzięki temu klienci Expandera inwestujący w domy czy mieszkania, zyskają profesjonalną pomoc przy organizowaniu wynajmu, poinformowała Firma.

flatte to nowoczesna platforma integrującą właścicieli mieszkań, najemców, osoby zarządzające nieruchomościami i specjalistów dbających o utrzymanie stanu technicznego lokali.

Dzięki stworzonej, dedykowanej aplikacji wynajem mieszkania jest prostszy i bardziej przyjazny dla każdej ze stron, ponieważ umożliwia ona najemcom m.in. płacenie czynszu i rachunków za media, a właścicielom nieruchomości pozwala na bieżący nadzór nad tymi płatnościami.

Przyznanie start-upowi statusu Małej Instytucji Płatniczej w 2023 roku potwierdziło, że ten sposób rozliczania jest bezpieczny.

Czytaj także: AMRON-SARFiN widzi dobre perspektywy dla rynku kredytów hipotecznych w 2024 roku

Stat-up flatte rozszerza obszar swoich usług

– Jako flatte dostarczamy kompleksowe usługi zarządzania najmem z wykorzystaniem technologii i automatyzacji, które zapewniają wysoką jakość, powtarzalność i terminowość. Obsługujemy już klientów z Warszawy, Wrocławia, Krakowa, Trójmiasta i Łodzi.

Współpraca z tak solidnym partnerem na rynku finansowym jak Expander umożliwia nam dotarcie do jeszcze większej grupy klientów, którym chcemy zaoferować wsparcie w codziennej obsłudze nieruchomości. Dzięki temu też pokazujemy rynkowi nowy standard usług – mówi Marcin Błażejewski, Chief Commercial Officer z flatte.

flatte to nie tylko aplikacja, ale także zespół ekspertów, którzy na co dzień wspierają klientów. Zajmują się przygotowaniem mieszkań czy domów na wynajem, poszukiwaniem i finansową weryfikacją najmującego, a potem także organizują prace remontowe czy też pomagają np. w usuwaniu drobnych usterek wynikających z użytkowania nieruchomości.

Głównym inwestorem flatte jest Develia, duży deweloper działający m.in. w Warszawie i Wrocławiu. Jego klienci już korzystają z usług start-upu. Teraz do tego grona dołączają klienci Expandera, zajmującego się doradztwem i pośrednictwem finansowym.

Czytaj także: Ceny mieszkań w styczniu ’24 nie zwalniają

Expander wprowadza nową usługę – „Zarządzanie najmem”

– Expander od 2000 roku dba o portfele klientów oferując szeroki wachlarz usług z zakresu kredytów hipotecznych i gotówkowych, finansowania firm, ubezpieczeń oraz nieruchomości.

Naszą misją jest dostarczenie Klientom najlepiej dopasowanych produktów, skupiając się na ich indywidualnych potrzebach.

Rozszerzając ofertę o nową usługę „Zarządzanie najmem” dajemy klientom kompleksowość i wygodę.

W jednym miejscu znajdą nieruchomość, sfinansują ją, wykończą, ubezpieczą oraz oddadzą w zarządzanie profesjonalistom.

Współpraca z flatte otwiera nowy rozdział w obsłudze klienta inwestycyjnego. Życzę nam owocnej współpracy – mówi Marta Włoch, dyrektor Departamentu Nieruchomości Expander Advisors Sp. z o. o.

Nawiązanie współpracy z Expanderem stanowi kolejny ważny w rozwoju flatte, którego celem jest systematyczne budowanie bazy zaufanych partnerów.

Czytaj także: Inwestycje w mieszkania na wynajem w Polsce już z ujemną stopą zwrotu?

Źródło: flatte, Expander Advisors