Autor: Idea Bank

Idea Bank - Logo
Z rynku finansowego

Idea Bank zapewnia finansowanie deweloperom, nawet 75 proc. wartości planowanej inwestycji

Kredyt DEWELOPER to propozycja Idea Bank dla małych i dużych deweloperów, dzięki której mogą uzyskać finansowanie aż 75 proc. wartości planowanej inwestycji. Może on zostać przeznaczony zarówno na inwestycje
w nieruchomości, budynki mieszkalne, jak i na refinansowanie innych inwestycji w nieruchomości. Umożliwia także nabycie akcji bądź udziałów przedsiębiorstw, które posiadają w swoich w aktywach nieruchomości pod zabudowę lub budynki mieszkalne w trakcie realizacji.

CZYTAJ WIĘCEJ
Idea Bank - Logo
Z rynku finansowego

Idea Bank wprowadza kolejne ulgi dla przedsiębiorców. Kto skorzysta ze zwolnienia z opłat za prowadzenie rachunków?

Idea Bank zwolnił z opłat za rachunek przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą (JDG) w okresie karencji płatności składek ZUS. Dostosował również warunki korzystania z konta FIRMA+ w taki sposób, aby klienci mogli otrzymać premię przez pełne 6 miesięcy opłacania składek ubezpieczeniowych z tego rachunku. To kolejna po wakacjach kredytowych i dystrybucji subwencji Polskiego Funduszu Rozwoju realna pomoc Banku dla klientów, których dotknęły problemy finansowe spowodowane gospodarczymi skutkami stanu epidemii.

CZYTAJ WIĘCEJ
Idea Bank - Logo
Z rynku finansowego

Idea Bank z Laurami Konsumenta

Klienci ponownie docenili produkty oferowane przez Idea Bank. W tym roku, dzięki dużej liczbie głosów, najwyższą lokatę w swojej kategorii uzyskało konto dedykowane dla firm, natomiast Lokata Happy zdobyła drugie miejsce w kategorii lokat. Zdobyte nagrody są potwierdzeniem dostosowania oferty Banku do oczekiwań klientów, a zarazem najlepszą formą zbiorowej rekomendacji dla produktów finansowych Idea Banku.

CZYTAJ WIĘCEJ
Logo Idea Banku
Z rynku finansowego

Uwaga! Błąd w księgowaniu na rachunkach klientów już usunięty

Idea Bank usunął awarię, która spowodowała podwójne księgowania części transakcji płatniczych. 19 listopada 2019 r. w wyniku błędu zostały podwójnie zaksięgowane na rachunkach klientów Idea Bank S.A. rozliczenia transakcji płatniczych dokonanych przez klientów w okresie weekendowym tj. 16-18 listopada 2019 r. W pliku rozliczeniowym mogą się również pojawić nieliczne transakcje z 15 listopada 2019 r.

CZYTAJ WIĘCEJ
Logo Idea Banku
Z rynku finansowego

Chmura Faktur w systemie bankowości internetowej Idea Banku

Idea Bank wprowadził Chmurę Faktur do swojego systemu bankowości internetowej Idea Cloud. To darmowe, otwarte dla klientów firmowych i bezpiecznie rozwiązanie, które znacząco ułatwia i porządkuje wymianę dokumentów finansowych. Dzięki niemu użytkownik może za pomocą zaledwie kilku kliknięć wystawić i wysłać faktury do kontrahentów, przechować je w jednym miejscu, wygenerować Jednolity Plik Kontrolny i w mgnieniu oka wysłać wszystkie dokumenty do rozliczenia do biura rachunkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ
Kasoterminal Idea Bank iPOS
Z rynku finansowego

Idea Bank jako pierwszy bank w Polsce wprowadza kasoterminale

Idea Bank wprowadza do swojej oferty kasoterminale #IDEAPAY. Te ergonomiczne, proste w użyciu urządzenia pozwalają efektywnie zarządzać punktem handlowym. Są przeznaczone dla obecnych i nowych klientów korzystających z rachunku firmowego. Dzięki uczestnictwu w Programie „Polska Bezgotówkowa” oraz zaangażowaniu banku w upowszechnianie wśród klientów obrotu bezgotówkowego, kasoterminale dostępne są w promocyjnej cenie.

CZYTAJ WIĘCEJ
STRONA 1 Z 1