Idea Bank otwiera nowe konto FIRMA+ Darmowe funkcjonalności plus bonus na składki ZUS

Idea Bank otwiera nowe konto FIRMA+ Darmowe funkcjonalności plus bonus na składki ZUS
Idea Bank - Logo (źródło: Idea Bank S.A.)
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Idea Bank wprowadza na rynek Konto FIRMA+. To nowe rozwiązanie dla firm, które oferuje wiele darmowych funkcjonalności oraz bonus obniżający koszt składek ZUS płaconych przez przedsiębiorcę.
Założenie konta firmowego FIRMA+ to także dostęp do Idea Cloud, czyli systemu zarządzania firmowymi finansami on-line #IdeaBank @IdeaBankSA

Konto FIRMA+ jest dostępne dla klientów od 4 lutego 2020 r. Bank wprowadził nowy rachunek, aby wesprzeć i odciążyć firmy w prowadzeniu działalności, szczególnie w początkowym okresie ich istnienia. Korzystne dla przedsiębiorców rozwiązania, jakie oferuje Konto FIRMA+, obejmują wolne od opłat: przelewy do ZUS-u i US, standardowe przelewy internetowe oraz wpłaty we wpłatomatach – do kwoty 100 tys. zł miesięcznie. Samo prowadzenie Konta FIRMA+ jest również bezpłatne – w tym wypadku ulga obejmuje okres 24 miesięcy od otwarcia Konta.

Program „Plus za ZUS”

Dodatkowo, dla nowych klientów korzystających z konta, którzy jednocześnie przystąpią do programu „Plus za ZUS”, został przygotowany bonus: zależnie od wysokości składek na ZUS Idea Bank umożliwi zwrot nawet 10% ich wartości (do 50 zł miesięcznie) przez 6 miesięcy od otwarcia konta, czyli łącznie do 300 zł.

Czytaj także: UOKiK: Idea Bank ma oddać pieniądze poszkodowanym przez GetBack >>>

– Stworzenie tak skalibrowanego konta było możliwe dzięki maksymalnemu okrojeniu kosztów w naszym banku – mówi Artur Kubiński, członek zarządu Idea Bank nadzorujący sprzedaż i marketing. – Konto FIRMA+ powstało z analizy potrzeb małych przedsiębiorców. Wiadomo, że szczególnie na początku prowadzenia działalności, liczy się każda złotówka. Nowe konto jest darmowe, a do tego umożliwia uzyskanie premii zmniejszającej koszty obowiązkowych ubezpieczeń, które dla małych firm są ogromnym obciążeniem, a trzeba je ponosić niezależnie od wysokości przychodów.

Dostęp do Idea Cloud

Założenie konta firmowego FIRMA+ to także dostęp do Idea Cloud, czyli systemu zarządzania firmowymi finansami on-line.

Wprowadzenie nowego konta FIRMA+ jest efektem prowadzonej sukcesywnie przebudowy portfela produktów Idea Bank w stronę oferty dopasowanej do potrzeb mikro i małych przedsiębiorstw.

Źródło: Idea Bank