Autor: Alior Bank

Alior Bank - Logo
Z rynku finansowego

Alior Bank: oszczędność czasu i kontrolowanie płatności z nową usługą Moje rachunki

Alior Bank wprowadził do bankowości mobilnej i internetowej usługę Moje rachunki, która pozwala na wygodne zarządzanie i opłacanie rachunków i faktur. Klienci, którzy zdecydują się na jej uruchomienie, będą mieli łatwy wgląd w faktury pochodzące od różnych dostawców oraz szybką możliwość przejścia do ich opłacenia pojedynczo lub zbiorczo.

CZYTAJ WIĘCEJ
Alior Bank - Logo
Nieruchomości | Z rynku finansowego

Alior Bank: symulatory kredytów hipotecznych pomogą w wyborze oferty

Nowe narzędzia Alior Banku mają wesprzeć przyszłych kredytobiorców w podjęciu decyzji o wyborze formy finansowania nieruchomości. Pierwszy z nich to intuicyjny symulator ofert i kosztów kredytu hipotecznego, który przedstawia wstępne propozycje kredytów hipotecznych dostępnych w ofercie Alior Banku. Drugi symulator jest skierowany do klientów, którzy oprócz informacji o ofercie chcą również szybko i sprawnie sprawdzić swoją zdolność kredytową.

CZYTAJ WIĘCEJ
Alior Bank - Logo
Z rynku finansowego

Alior Bank: rusza piąta edycja akceleracyjnego programu RBL_START; dla zwycięzców 10 tys. euro

Alior Bank rozpoczyna nabór do kolejnej edycji swojego programu akceleracyjnego RBL_START. Tym razem wyłoni start-upy z najciekawszymi rozwiązaniami z obszaru human-mobile interactions. Zwycięzcy mogą liczyć m.in. na nagrodę pieniężną w wysokości 10 tys. euro oraz współpracę z Alior Bankiem bądź jego partnerami. Nabór uczestników trwa do 30 września.

CZYTAJ WIĘCEJ
Alior Bank - Logo
Z rynku finansowego

Alior Bank: tryb dark mode w aplikacji mobilnej również dla użytkowników systemu iOS

Alior Bank wprowadził nowy element personalizacji dla użytkowników Alior Mobile w systemie iOS. Właściciele iPhone’ów zyskali możliwość dopasowania motywu graficznego i nowego wyglądu interfejsu. Teraz mogą wybierać spośród kilku opcji: motywu klasycznego – jasnego oraz ciemnego, czyli tzw. dark mode, lub ustawić tryb automatyczny, w którym kolory aplikacji dostosują się do ustawień ich telefonów. Jest to kolejna funkcjonalność, która pomoże klientom dopasować aplikację mobilną do swoich indywidualnych preferencji. Użytkownicy smartfonów z oprogramowaniem Android mogą korzystać z tej opcji już od ubiegłego roku.

CZYTAJ WIĘCEJ
STRONA 1 Z 7