Alior Bank proponuje przedsiębiorcom niższe składki ZUS i opłaty za paliwo

Alior Bank proponuje przedsiębiorcom niższe składki ZUS i opłaty za paliwo
Fot. stock.adobe.com / Lukasz Czajkowski
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Nawet 2000 zł mogą zyskać firmy, które skorzystają z nowej promocji Alior Banku „Premia Moneyback”. Propozycja skierowana jest do przedsiębiorców, którzy w czasie przystąpienia do niej zamówią kartę debetową Mastercard z Plusem. Promocja wystartowała 1 lipca 2024 roku, poinformował Bank.

Dzięki nowej promocji przedsiębiorca będzie mógł otrzymać od Alior Banku 10 proc. zwrotu wydatków poniesionych na ZUS i paliwo.

Maksymalna kwota zwrotu wynosi 200 zł miesięcznie, a w okresie 10 miesięcy korzystania z promocji aż 2 000 zł.

Alior Bank uzna rachunek firmowy premią moneyback za dany miesiąc rozliczeniowy, jeśli w tym czasie klient zrealizuje z niego minimum jeden przelew do ZUS i dokona kartą lub wszystkimi posiadanymi kartami z Plusem transakcje na łączną kwotę minimum 1000 zł.

Czytaj także: Pierwsza dywidenda w historii Alior Banku

Konkretne wsparcie finansowe dla firm

– Nowa promocja odpowiada na istotne wyzwania finansowe firm. Niemal każdy przedsiębiorca ponosi koszty związane ze składką ZUS i z paliwem. Dlatego zwracamy część tych wydatków na bardzo prostych zasadach.

W ten sposób wspieramy firmy w codziennym biznesie – mówi Ewa Małecka, dyrektor Departamentu Produktów Klienta Biznesowego Alior Banku.

Propozycja skierowana jest do firm, które od 1 lipca 2024 r. do 31 stycznia 2025 r. zawarły umowę o kartę z Plusem i w okresie do 12 miesięcy przed przystąpieniem do promocji nie posiadały w Alior Banku żadnej karty debetowej wydanej do rachunku firmowego. Warunkiem przystąpienia do promocji jest również posiadanie iKonta Biznes, rachunku 4×4 lub Plan Biznes.

Czytaj także: Alior Bank z wyższym zyskiem i wyższymi przychodami w I kwartale 2024 r.

300 złotych premii

Dodatkowo, przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, którzy otworzą iKonto Biznes online, mogą otrzymać premię w wysokości 300 zł na początek współpracy. Aby skorzystać z tej oferty, wystarczy złożyć wniosek internetowy o otwarcie konta, używając kodu promocyjnego PROMO300 oraz wyrazić zgodę marketingową i wykonać przelew do ZUS.

Z promocji 300 zł na start mogą skorzystać przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, którzy nie posiadają i w przeciągu ostatnich 12 miesięcy przed dniem przystąpienia do promocji nie posiadali w Alior Banku żadnego produktu dla firm.

Bank nie pobiera opłat za otwarcie i prowadzenie podstawowego rachunku iKonto Biznes. Opłatom nie podlegają też m.in. internetowe przelewy krajowe Elixir, w tym do ZUS i US oraz wypłaty z bankomatów zlokalizowanych w oddziałach Alior Banku.

Źródło: Alior Bank