Alior Bank rozpoczął kampanię promującą rachunki bankowe dla jednoosobowych firm

Alior Bank rozpoczął kampanię promującą rachunki bankowe dla jednoosobowych firm
Fot. stock.adobe.com / Robson90
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
W Alior Banku wystartowała kampania marketingowa, która promuje benefity iKonta Biznes z kartą z Plusem dla jednoosobowych działalności gospodarczych. Z działaniami promocyjnymi klienci mogą spotkać się m.in. w ogólnopolskich stacjach radiowych, Internecie oraz na fakturach wydawanych w hurtowniach Makro, poinformował Bank.

Firmy, które otworzą rachunek w Alior Banku i nie posiadały wcześniej innych produktów w tym Banku, otrzymają nagrodę w wysokości 400 zł na start.

Warunkiem jest złożenie wniosku do 31 stycznia 2024 roku i skorzystanie z kodu PROMO400.

Po otwarciu konta, w ciągu 45 dni przedsiębiorca powinien również wykonać przelew do ZUS lub organów podatkowych.

Klienci mogą dodatkowo otrzymać od Banku premię w wysokości do 1,5 tys. zł za regularne korzystanie z konta i karty oraz do 1 tys. zł zwrotu za paliwo i zakupy na stacjach benzynowych w całej Polsce.

W skali roku, za otwarcie iKonta Biznes online z kartą, przedsiębiorca może zyskać nawet 2,9 tys. zł.

Czytaj także: Alior Pay dostępny dla wszystkich klientów Alior Banku

Gdzie szukać informacji nt. iKonta Biznes?

Oferowane możliwości są komunikowane za pośrednictwem ogólnopolskich stacji radiowych, w tym RMF FM, Trójka Premium, Radio Eska, Eska Rock, Vox FM, Radio Wawa i Radio Wnet, a także na platformie Spotify.

Z działaniami marketingowymi można ponadto spotkać się w Internecie, na fakturach wydawanych w hurtowniach Makro, a także na ekranach bankomatów. Kampania będzie trwała do końca listopada 2023 roku.

Źródło: Alior Bank