Alior Bank z nowym finansowaniem dla mikrofirm i MSP

Alior Bank z nowym finansowaniem dla mikrofirm i MSP
Fot. stock.adobe.com / Tomasz Zajda
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Alior Bank prowadzi multimedialną kampanię marketingową „Nie prześpij okazji do rozwoju firmy”, która promuje kredyty na bieżącą działalność i cele inwestycyjne dla mikrofim i małych przedsiębiorstw. Bank zachęca przedsiębiorców do skorzystania z kredytu w rachunku bieżącym lub Bizneskredytu bez prowizji przygotowawczej. Oferta promocyjna obowiązuje do końca czerwca ’24, poinformował Bank.

Kredyt w rachunku bieżącym udzielany jest na 2 lata z możliwością odnowienia.

Z kolei okres finansowania w ramach Bizneskredytu dla mikrofirm i małych firm wynosi odpowiednio 10 i 6 lat. Pieniądze można wykorzystać na dowolny cel związany z działalnością firmy.

Promocja obejmuje również Bizneskredyt inwestycyjny, który przyznawany jest na 10 lat dla mikrofirm i 8 lat dla małych przedsiębiorstw. Dzięki niemu przedsiębiorca może kupić maszyny, technologie, a nawet nieruchomość.

Ta forma finansowania pozwala także realizować inwestycje ekologiczne i termomodernizacyjne np. zakup i montaż paneli fotowoltaicznych czy ocieplenie ścian.

Czytaj także: Mikrofirmy: BIK prognozuje poprawę sytuacji na rynku kredytów

„Nie prześpij okazji do rozwoju firmy” – nowa kampania marketingowa Alior Banku

– Nasza reklama jest emitowana w największych stacjach telewizyjnych, na platformach VOD, w Internecie oraz w placówkach banku. Będzie ją również można usłyszeć w radiu tradycyjnym i online.

Celem działań marketingowych jest poinformowanie jak najszerszego grona przedsiębiorców o atutach promocji, w ramach której proponujemy kredyty do 5 milionów złotych bez prowizji za ich przyznanie i szybką decyzję kredytową, już w 20 minut od złożenia wniosku – mówi Magdalena Lewicka, dyrektor Departamentu Marketingu Alior Banku.

Spot telewizyjny przedstawia historię właścicieli sklepu „Spokojne sny”, którzy dzięki wsparciu Alior Banku zrealizowali dochodowy kontrakt i rozwinęli swój biznes. Komunikacja online kieruje internautów na specjalny landing page. Reklamy są również widoczne na witrynach wybranych placówek Banku. Za planowanie mediów odpowiada dom mediowy Sigma Bis oraz agencja Mets, kreację spotu TV przygotowała agencja PZL.

Czytaj także: Forum Finansowania MMSP o inwestycjach 99 procent polskich firm

Gwarancje kredytowe

Zabezpieczeniem kredytów bez prowizji przygotowawczej jest gwarancja de minimis Banku Gospodarstwa Krajowego oraz weksel własny wystawiony na rzecz Alior Banku i BGK.

Warunkiem przyznania finansowania jest pozytywna ocena wiarygodności i zdolności kredytowej firmy przez Alior Bank, spełnienie warunków promocji i podpisanie przez klienta umowy kredytowej. 

Promocja dla mikrofirm jest dostępna w oddziałach własnych i placówkach partnerskich Alior Banku, a dla małych przedsiębiorstw – w centrach bankowości korporacyjnej.

Źródło: Alior Bank