Alior Bank pomaga otworzyć placówkę bankową

Alior Bank pomaga otworzyć placówkę bankową
Fot. stock.adobe.com / Robson90
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Alior Bank uruchomił program franczyzowy, w ramach którego dofinansowuje otwarcie placówki partnerskiej. Przedsiębiorcy mogą uzyskać nawet do 40 tys. zł wsparcia na start. Warunkiem udziału w akcji jest m.in. prowadzenie własnej działalności gospodarczej i dysponowanie lokalem użytkowym o powierzchni minimum 45 m², poinformował Bank.

Prowadzenie własnej firmy to niełatwe zadanie, wiążące się z dużą odpowiedzialnością i koniecznością posiadania odpowiedniego kapitału na pokrycie początkowych kosztów. Alior Bank, który swoją sieć franczyzową rozwija już od 15 lat, zachęca osoby z pomysłem na własny biznes do otwarcia placówki pod znanym szyldem.

Bank oferuje partnerom możliwość uzyskania dofinansowania w wysokości do 40 tys. zł, co pozwoli sfinansować większość kosztów otwarcia. Ta forma wsparcia ma ułatwić rozpoczęcie działalności gospodarczej i przyczynić się do udanego startu.

– Odpowiadając na potrzeby rynku stworzyliśmy program wsparcia dla przedsiębiorców, którzy mają pomysł na swoją firmę, jednak brakuje im wystarczającego zaplecza finansowego. Z tego powodu często odkładają tę trudną decyzję na później i nie wdrażają w życie planów biznesowych.

W Alior Banku zachęcamy ich do otwarcia placówki partnerskiej, oferując dofinansowanie i wsparcie merytoryczne – mówi Jacek Torowski, dyrektor departamentu sieci zewnętrznych Alior Banku.

Czytaj także: BLIK dostępny dla klientów biznesowych Alior Banku

Wsparcie finansowe i indywidualny opiekun od Alior Banku

Alior Bank, poza dofinansowaniem, oferuje zainteresowanym szeroki wachlarz produktów dla klientów indywidualnych i biznesowych, a także wsparcie na każdym etapie współpracy i indywidualnego opiekuna.

Dodatkowo, Bank proponuje atrakcyjne wynagrodzenie, uzupełniane konkursami, akcjami specjalnymi oraz budżetem na działania marketingowe.

Czytaj także: Dzięki współpracy Alior Banku z Mastercard można prosto i szybko pomagać potrzebującym

Kto może otworzyć nową placówkę Alior Banku?

O możliwość dołączenia do sieci i uzyskania wsparcia mogą ubiegać się kandydaci, którzy prowadzą działalność gospodarczą, posiadają co najmniej średnie wykształcenie, doświadczenie w branży finansowej oraz dysponują lokalem o powierzchni minimum 45 m².

Obecni franczyzobiorcy zgodnie przyznają, że program pomógł im rozwinąć prowadzone biznesy i z sukcesami otwierać kolejne placówki partnerskie.

Więcej informacji na temat akcji znajduje się na stronie internetowej Banku.

Źródło: Alior Bank