Toyota Bank sfinansuje klientom serwis samochodów

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

toyota.bank.01.400x274Toyota Bank wspólnie z Toyota Motor Poland i dealerami Toyoty wprowadza na rynek nowy produkt, jakim jest Kredyt na Serwis. Dzięki niemu, każdy posiadacz samochodu, może skorzystać z serwisu Toyoty nie płacąc za niego bezpośrednio po odebraniu auta. Najbliższa płatność nastąpi dopiero po miesiącu, a całość faktury będzie rozłożona na 12 rat.  W ramach oferty, ASO Toyota wykonywać będą przeglądy, konserwacje, wymiany części i akcesoriów oraz wszelkie naprawy mechaniczne pojazdu.

Toyota Bank wykonał kolejny ukłon w stronę zmotoryzowanych klientów i wspólnie z Toyota Motor Poland wprowadza w ramach usługi Comfort Pay nowy produkt – Kredyt na Serwis w sieci Autoryzowanych Stacji Obsługi Toyota w całej Polsce. Z kredytu na okres 12 miesięcy będą mogli skorzystać bezpośrednio w salonie Toyoty, wszyscy klienci indywidualni oraz osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą.

W ramach Kredytu na Serwis, Toyota Bank sfinansuje przeglądy i konserwacje auta, naprawy uszkodzeń pojazdu, usługi blacharsko-lakiernicze, zakup i wymianę opon oraz akcesoriów a także pozostałe naprawy mechaniczne. Minimalna kwota jaką można sfinansować serwis to 500 zł.

– Stworzenie i wprowadzenie Kredytu na Serwis, jest odpowiedzią na głosy płynące do nas ze stacji dealerskich, które pierwsze zauważyły potencjał tego typu oferty, przyglądając się potrzebom Klientów. Naszym głównym celem jest zachęcenie Klientów do korzystania z profesjonalnego serwisu jaki świadczy Toyota. Dzięki finansowaniu przez nas usług serwisowych, możemy w znakomity sposób odciążyć portfele naszych Klientów. Liczymy na wzrost sprzedaży usług serwisowych w naszej Sieci. Klienci zyskają również łatwiejszy dostęp do profesjonalnego wsparcia serwisowego Toyota – mówi Ireneusz Wojciechowski Członek Zarządu Toyota Bank Polska S.A.

Źródło: Toyota Bank Polska S.A.