Sygma Bank chce być bliżej swoich klientów i otwiera placówki – pierwsza z nich została dzisiaj otwarta w Toruniu, a bank zapowiada otwarcie kolejnych

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

sygma.bank.01.250x103Dzisiaj w Toruniu otwarta została pierwsza samodzielna placówka Sygma Banku. To nowość w strategii firmy, która swoją działalność opierała do tej pory na współpracy z sieciami handlowymi oraz małymi i średnimi sklepami. Do końca pierwszego półrocza bank planuje uruchomienie kilku kolejnych placówek w różnych miastach Polski.

Placówki Sygma Banku wzmocnią sieć dystrybucji produktów finansowych oraz pozwolą klientom na załatwianie różnych spraw związanych z kredytami. Klient odwiedzający placówkę będzie mógł zatem otrzymać ofertę konkretnego produktu finansowego (karta kredytowa, kredyt gotówkowy, ubezpieczenie), wpłacić pieniądze tytułem spłaty rat, wypłacić środki z uruchomionego kredytu, a także złożyć dyspozycje i uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania związane z działalnością i ofertą Sygma Banku.

„Wbrew niektórym głosom z rynku uważamy, że fizyczna obecność  w miastach, w których mamy sporą grupę klientów, ma sens. Dlatego zdecydowaliśmy się otworzyć placówkę Sygma Banku w Toruniu. Nie zdradzając zbyt wielu szczegółów chcę powiedzieć, że to pierwszy krok i planujemy kolejne otwarcia. Sygma Bank zawsze starał się wspierać potrzeby swoich klientów i finansował ich zakupy. Jeszcze do niedawna miało to miejsce głównie za pośrednictwem naszych partnerów – wielkich sieci handlowych – teraz z naszą ofertą kredytów gotówkowych, kart kredytowych i ubezpieczeń będziemy jeszcze bliżej naszych klientów. Niezależnie od otwarcia placówki w Toruniu naszą obecność   komunikujemy w mediach – ofertę Sygma Banku prezentuje spot reklamowy, który właśnie dzisiaj pojawi się na antenach głównych stacji telewizyjnych. Zapraszamy do naszych placówek – pierwszej w Toruniu, w samym centrum miasta, przy ul. Szerokiej 7, i kolejnych, o których poinformujemy już wkrótce” – powiedział Krzysztof Komosa, Zarządzający Sprzedażą w Sygma Banku.

Placówka w Toruniu została uruchomiona w samym centrum miasta, w miejscu o dużym natężeniu ruchu pieszego, na ul. Szerokiej, prowadzącej wprost do centrum Starego Miasta.

Również kolejne placówki znajdą się w prestiżowych lokalizacjach, znanych i licznie odwiedzanych przez mieszkańców i przyjezdnych.

Z myślą o łatwym znalezieniu kolejnych placówek oraz zapoznaniu klientów z informacjami o placówkach, Sygma Bank przygotował osobną sekcję na ich temat na swojej stronie internetowej:https://www.sygmabank.pl/placowki.

Niezależnie od otwarcia placówki w Toruniu i przygotowań do otwarcia kolejnych, Sygma Bank rozpoczął dzisiaj nową kampanię reklamową, wprowadzając swój spot reklamowy do emisji na antenach głównych ogólnopolskich stacji telewizyjnych, kanałów tematycznych oraz telewizji internetowej ipla.tv. Więcej informacji o kampanii można znaleźć korzystając z odnośnika https://www.sygmabank.pl/biuro-prasowe, a spot dostępny jest z kolei tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=VBt54HdYvRE.