Prosta i szybka Mini Ratka w PKO Banku Polskim – wystarczy PIT

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

pln.02.250xMini Ratka dostępna w PKO Banku Polskim bez zaświadczeń o dochodach i z promocyjnym oprocentowaniem. Od 4 marca oprocentowanie Mini Ratki to tylko 11,99% dla ubezpieczonej pożyczki na 60 miesięcy i dłużej. Teraz aby otrzymać pożyczkę wystarczy tylko zeznanie podatkowe za 2012 rok. Mini Ratkę na specjalnych warunkach promuje kampania z udziałem Szymona Majewskiego.

Popularna Mini Ratka jeszcze nigdy nie była tak łatwo dostępna. Klienci, zatrudnieni na podstawie umowy o pracę lub otrzymujący rentę bądź emeryturę, mogą otrzymać do 30 tysięcy złotych. Wystarczy wraz z wypełnionym wnioskiem kredytowym przedstawić roczne zeznanie PIT (dla osób rozliczających PIT-11, PIT-40 lub PIT 40A). Mini Ratka to szybki i wygodny sposób na realizację swoich planów i potrzeb. Klienci mogą otrzymać pieniądze już tego samego dnia, w którym złożono wniosek kredytowy – wszystko podczas jednej wizyty w placówce.

A to nie wyczerpuje korzyści związanych z pożyczką. Mini Ratka w PKO Banku Polskim to także:

  • aż 30 dni na odstąpienie od umowy pożyczki od jej podpisania bez podania przyczyny,
  • niska rata,
  • atrakcyjny pakiet ubezpieczeniowy od zdarzeńutrudniających albo uniemożliwiających spłatę pożyczki.

Mini Ratka jest udzielana bez zbędnych formalności, a dodatkowym atutem tej oferty są niskie raty możliwe do uzyskania dzięki specjalnym warunkom cenowym. Oferta pożyczek na PIT w PKO Banku Polskim obowiązuje do 31 maja 2013 roku.

Nowej ofercie towarzyszy kampania reklamowa z udziałem Szymona Majewskiego. Tym razem Szymon wciela się w rolę podróżnika odwiedzającego krańce świata. Kluczowym medium kampanii jest telewizja. Spoty są emitowane w głównych stacjach oraz kanałach tematycznych. Równolegle prowadzona jest kampania w Internecie. Kampanię od strony kreatywnej przygotowała agencja DDB, zaś komunikację w Internecie OS3. Planowaniem i zakupem mediów zajęły się agencje Universal McCann oraz Value Media.

Szczegółowe informacje na temat produktu, w tym Taryfa Prowizji i Opłat bankowych, są dostępne w placówkach PKO Banku Polskiego i na stronie www.pkobp.pl.

RRSO na dzień 04.03.2013 r. wynosi 24,34%. Do obliczenia przyjęto całkowitą kwotę pożyczki 15 000 zł, 60 rat w wysokości 334 zł, oprocentowanie zmienne 11,99% dla oferty z ubezpieczeniem w wariancie podstawowym. Na całkowity koszt kredytu w wysokości 7 936 zł składają się: prowizja 310 zł, odsetki 5 022 zł i ubezpieczenie 2 604 zł. Całkowita kwota do zapłaty 20 332 zł. Promocyjne warunki cenowe obowiązują do 31 marca 2013 i nie dotyczą ofert specjalnych z obniżoną prowizją dla osób korzystających z innych produktów PKO Banku Polskiego.

Źródło: PKO Bank Polski