Nowa karta partnerska PKO Banku Polskiego dla miłośników teatru

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

karta.platnicza.01.250x169W ramach współpracy z Teatrem Polskim im. Arnolda Szyfmana w Warszawie, PKO Bank Polski wprowadził do swojej oferty nową kartę partnerską. Przy zakupie biletów klienci otrzymają 10-procentową zniżkę. Oferta jest dostępna do końca 2013 roku.

Miłośnicy spektakli posiadający złotą kartę kredytową MasterCard ze znakiem Teatru będą uprawnieni do 10-procentowej zniżki na zakup biletów na spektakle repertuarowe na Dużej Scenie i Scenie Kameralnej (promocja nie dotyczy występów gościnnych i premier). Warunkiem otrzymania rabatu jest płatność w kasie teatralnej kartą PKO z logo Teatru. Regulamin promocji, której organizatorem jest Teatr, jest dostępny na stronie www.teatrpolski.waw.pl.

Dodatkowo partnerska karta kredytowa MasterCard ze znakiem Teatru zapewnia na co dzień stały dostęp do środków w ramach przyznanego limitu aż do 50 000 zł i do 55 dni nieoprocentowanego kredytu, opcję płacenia za zakupy i usługi na całym świecie oraz w Internecie, a ponadto możliwość skorzystania z atrakcyjnych pakietów ubezpieczeniowych.

PKO Bank Polski jest Mecenasem Teatru Polskiego im. Arnolda Szyfmana w Warszawie od 2011 roku. Współpraca obejmuje sezony artystyczne od września 2011 roku do czerwca 2014 roku. W 2013 roku Teatr obchodzi setną rocznicę powstania, a w ramach obchodów 29 stycznia 2013 roku na dużej scenie Teatru odbyła się premiera „Irydiona” w reżyserii Andrzeja Seweryna.

Wsparcie finansowe Banku pozwala na poszerzanie programu artystycznego Teatru. W ramach dotychczasowej współpracy obu instytucji na deskach Teatru wystawiono między innymi sztuki: „SzekspirForever!”, „Szkoła żon”, „Hekabe”, „Mazepa”, „Czas kobiet”, „Burza” czy „Parady”.

Źródło: PKO Bank Polski