Kredyt hipoteczny w promocji „Niski procent na targach” ponownie w ofercie eurobanku

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

eurobank.02.548x265Do oferty hipotecznej eurobanku powraca po przerwie  kredyt w promocji "Niski procent na targach". Unikalną możliwość skorzystania z kredytu hipotecznego z prowizją 0 złotych będą mieli wyłącznie uczestnicy Targów Mieszkań i Domów oraz innych targów mieszkaniowych, w których bank weźmie udział do końca 2014 roku.

Najbliższe Targi Mieszkań i Domów, podczas których eurobank będzie oferował targowy kredyt hipoteczny, odbędą się 6 i 7 września 2014 roku w Poznaniu.

Obecność na imprezach targowych to dla eurobanku doskonała okazja do spotkań z obecnymi i potencjalnymi klientami. Podjęliśmy decyzję o zaangażowaniu we wszystkie edycje tegorocznych Targów Mieszkań i Domów, które umożliwiają nam dotarcie z ofertą bezpośrednio do naszej grupy docelowej – osób poszukujących finansowania na zakup nieruchomości. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników targów, przygotowaliśmy dla nich atrakcyjną ofertę promocyjną – kredyt hipoteczny „Niski procent na targach” z prowizją 0 złotych. Ze względu na fakt, że standardowa prowizja za udzielenie kredytu mieszkaniowego wynosi 2%, jest to oferta warta szczególnej uwagi – mówi Krystian Kulczycki, wiceprezes eurobanku.

0 złotych prowizji

Promocja „Niski procent na targach” znosi prowizję za udzielenie kredytu hipotecznego w związku z uczestnictwem w targach mieszkaniowych, które potwierdza specjalny certyfikat wydany na targowym stoisku eurobanku. Wniosek o kredyt hipoteczny w ofercie promocyjnej „Niski procent na targach” należy złożyć w placówce eurobanku w ciągu 90 dni kalendarzowych od pierwszego dnia targów, w których wzięto udział.

Możliwość obniżenia marży

Marża dla kredytu hipotecznego w promocji „Niski procent na targach” wynosi od 1,89% do 3,00%. Jest ona ustalana indywidualnie i zależy od zdolności kredytowej oraz oceny ryzyka kredytowego. Istnieje możliwość znacznego obniżenia marży w związku ze skorzystaniem z poniższych produktów dodatkowych oferowanych przez eurobank, przy czym marża ostateczna osiągnięta na skutek zastosowanych obniżek nie może osiągnąć wartości niższej niż 1,59%:

 • konto w pakiecie Prestige lub Online z przelewem wynagrodzenia – uprawnienie do marży obniżonej o 0,2 p.p.
 • karta kredytowa, którą dokonywana będzie średnio min. 1 transakcja w miesiącu – uprawnienie do marży obniżonej o 0,1 p.p.
 • lokata (min. 15 000 PLN / min. 12 miesięcy) – uprawnienie do marży obniżonej o 0,1 p.p.
 • fundusz inwestycyjny (min. 10 000 PLN / min. 12 miesięcy) – uprawnienie do marży obniżonej o 0,1 p.p.
 • grupowe ubezpieczenie od utraty pracy w dowolnym pakiecie z oferty Banku – uprawnienie do marży obniżonej o 0,1 p.p.
 • grupowe ubezpieczenie na życie w dowolnym pakiecie z oferty Banku – uprawnienie do marży obniżonej o 0,1 p.p.

Dostępność kredytu „Niski procent na targach”

Kredyt hipoteczny „Niski procent na targach” z prowizją 0 złotych to specjalna oferta eurobanku, dostępna wyłącznie na Targach Mieszkań i Domów oraz na wybranych wydarzeniach targowych, w których eurobank weźmie udział do końca 2014 roku. Mieszkańcy miast, w których organizujemy Targi Mieszkań i Domów, znają i lubią nasze imprezy. To idealne miejsce dla osób poszukujących mieszkania, domu lub finansowania na planowane zakupy. W każdej edycji bierze udział ponad 100 wystawców oraz około 12.000 uczestników. Większa niż zwykle frekwencja podczas wiosennych edycji targów pokazuje, że kupujący wrócili na rynek – podkreśla Andrzej Łuczyszyn, dyrektor zarządzający firmy Nowy Adres S.A., organizator targów. eurobank jest zaangażowany we wszystkie jesienne edycje tegorocznych Targów Mieszkań i Domów, oferując kredyt hipoteczny z prowizją 0 złotych w następujących miastach i terminach:  

 • Poznań (6-7 września 2014)
 • Gdańsk (13-14 września 2014)
 • Warszawa (13-14 września 2014 i 18-19 października 2014)
 • Wrocław (20-21 września 2014)
 • Kraków (18-19 października 2014)

Promocja „Niski procent na targach” z 0 zł prowizji jest dostępna wyłącznie dla Klientów, którzy wzięli udział w Targach Mieszkań i Domów.

Promocja trwa przez 90 dni kalendarzowych liczonych od pierwszego dnia targów.

RRSO na dzień 10.07.2014 r. przy całkowitej kwocie kredytu mieszkaniowego: 200 tys. zł, LTV 85%, wynosi 5,61% (oprocentowanie nominalne 5,64%, w tym marża 1,96%, podwyższona o 0,85 p.p. do czasu wpisu hipoteki na rzecz Banku przez 6 miesięcy oraz podwyższona o 0,15 p.p. do czasu spłaty 5% niskiego wkładu własnego; prowizja 0%, okres kredytowania 360 miesięcy, ubezpieczenie na życie: 25 920 zł oraz ubezpieczenie nieruchomości: 6 000 zł w całym okresie kredytowania, wycena nieruchomości 260 zł, wpis hipoteki 200 zł, podatek od czynności cywilno-prawnych 19 zł). RRSO może ulec zmianie. Rata miesięczna: 1 154,52 zł, całkowita kwota do zapłaty: 407 130,05 zł, całkowity koszt kredytu: 207 130,05 zł.

Oprocentowanie kredytu hipotecznego w promocji „Niski procent na targach” zależy od oceny ryzyka kredytowego Klienta oraz skorzystania z produktów dodatkowych, wskazanych w Regulaminie promocji kredytu hipotecznego „Niski procent na targach”.

Szczegóły oferty kredytu hipotecznego, opłaty, prowizje, informacje o zakresie ubezpieczeń, ograniczeniach i wyłączeniach odpowiedzialności Towarzystw Ubezpieczeniowych oraz Regulamin promocji dostępne są na stoisku targowym Banku, w placówkach oraz na www.eurobank.pl.

Źródło: Euro Bank SA