Klienci Banku BPS i Grupy BPS mogą wygrać do 20 tys. zł spłaty kredytu

Klienci Banku BPS i Grupy BPS mogą wygrać do 20 tys. zł spłaty kredytu
Źródło: Bank BPS
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Od 1 marca ’23 klienci biorący kredyty w Bankach Spółdzielczych z Grupy BPS i Banku BPS, mogą wziąć udział w Loterii Spłacamy Twój Kredyt. Do wygrania codziennie 500 zł i raz w miesiącu spłata kredytu - nawet 20 tys. zł. Losowania nagród startują 1 kwietnia i potrwają aż do 30 listopada 2023 roku, poinformował Bank

– Klienci banków spółdzielczych z Grupy BPS i Banku BPS bardzo polubili nasze loterie. Dlatego również w tym roku wracamy z propozycją zakręcenia internetowym kołem fortuny. Codziennie od 1 kwietnia do zdobycia są nagrody finansowe w wysokości 500 zł – to aż 244 potencjalnych zwycięzców. W tym przypadku im więcej wizyt na stronie loterii, tym większa szansa danego uczestnika na wygraną.

Atrakcją tej zabawy jest to, że informację o tym czy wygraliśmy dostajemy od razu. Jeśli się nie udało, klient zapraszany jest do gry w kolejnych dniach. To jednak nie wszystko. Zaplanowaliśmy też dziewięć losowań wyjątkowych nagród głównych. Raz w miesiącu, od kwietnia do grudnia, losować będziemy spłatę kredytu, który został zgłoszony do loterii. Tu maksymalna kwota wygranej to 20 tys. zł – wyjaśnia Robert Szymański, Dyrektor Biura Marketingu w Banku BPS, zrzeszającego banki spółdzielcze.

Czytaj także: Nowoczesny Bank Spółdzielczy | Konwent | Polska bankowość spółdzielcza w 2023 roku

Loteria dotyczy umów podpisanych od 1 marca do 30 listopada 2023 roku

Do uczestnictwa w loterii upoważnia voucher, który klient może otrzymać w swoim banku podczas podpisywania umowy kredytowej (dotyczy umów podpisanych między 1 marca a 30 listopada 2023 roku). W akcji biorą udział następujące kredyty przeznaczone dla klientów indywidualnych:

  • kredyt gotówkowy,
  • pożyczka gotówkowa,
  • kredyt hipoteczny,
  • pożyczka hipoteczna,
  • kredyt ekologiczny,
  • kredyt „Czyste powietrze”,
  • inny kredyt, w tym kredyt konsolidacyjny

Na każdym voucherze widnieje unikatowy numer, który należy wpisać podczas rejestracji na stronie loterii: www.loteria.mojbank.pl.

Aby grać o nagrody dzienne, trzeba po 1 kwietnia 2023 roku odwiedzić stronę loterii i zakręcić wirtualnym kołem fortuny. Nagrody główne – spłaty kredytu, losowane są raz w miesiącu – nie jest wymagana kolejna wizyta na stronie.

Czytaj także: Wspólna akcja promocyjna banków z Grupy BPS i Mastercard

Loteria Spłacamy Twój Kredyt w kampanii „Załatw to po sąsiedzku!”

– Wiemy, jak ważne w bankach spółdzielczych są relacje. Dlatego zachęcamy klientów do zabawy w loterii razem z doradcą bankowym, który przeprowadził ich przez proces kredytowy. Wystarczy podczas rejestracji na stronie loteryjnej podać kod doradcy widniejący na voucherze, a wówczas, w sytuacji wygranej, nagroda trafi nie tylko do klienta, ale również do pracownika banku.

To podwójna wygrana, która na pewno wzmocni więzi sąsiedzkie między klientem a jego bankiem. Bo przecież banki spółdzielcze są właśnie najbliżej, wręcz po sąsiedzku, w ponad 1400 miejscowości w całej Polsce – dodaje Robert Szymański.

Loteria Spłacamy Twój Kredyt to część ogólnopolskiej kampanii „Załatw to po sąsiedzku!”.

Biorą w niej udział Banki Spółdzielcze Grupy BPS i Bank BPS. Informacje o lokalizacjach placówek, w których można wnioskować o kredyt objęty promocją, znajdują się na stronie: https://mojbank.pl/loteria

Czytaj także: Załatw to po sąsiedzku! – druga odsłona kampanii banków spółdzielczych z Grupy BPS i Banku BPS

Źródło: Bank Polskiej Spółdzielczości / Bank BPS