Wspólna akcja promocyjna banków z Grupy BPS i Mastercard

Wspólna akcja promocyjna banków z Grupy BPS i Mastercard
Źródło: Bank BPS
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Pod hasłem "Z naszym bankiem stać Cię na więcej" wystartowała promocja konsumencka, w której banki spółdzielcze z Grupy BPS i Bank BPS zachęcają do zakładania kont osobistych i aktywnego korzystania z kart płatniczych Mastercard. W promocji, w ramach tzw. money back, klient może otrzymać e-vouchery o wartości łącznie nawet 300 zł, które może przeznaczyć np. na zakup sprzętu RTV i artykułów gospodarstwa domowego, poinformował Bank.

– Promocję „Z naszym bankiem stać Cię na więcej” organizujemy wspólnie z naszym partnerem – Mastercard. W ten sposób zwiększamy rynkową konkurencyjność banków spółdzielczych z Grupy BPS i zachęcamy klientów do poznania ich oferty.

Wystarczy założyć konto w jednym z banków spółdzielczych Grupy BPS lub Banku BPS, zalogować się w programie Mastercard Bezcenne Chwile i płacić kartą. Jeśli ktoś akurat nie potrzebuje nowego sprzętu RTV i AGD, może z listy widocznej w programie Bezcenne Chwile wybrać inne nagrody, dostępne za zgromadzoną liczbę punktów.
W promocji biorą udział karty debetowe i kredytowe, a płatności można wykonywać zarówno tradycyjnie, plastikiem, jak i mobilnie przy wykorzystaniu portfeli cyfrowych, w smartfonie lub zegarku.

Banki spółdzielcze z Grupy BPS to nie tylko placówki i bankomaty blisko klienta, ale także wiele nowoczesnych rozwiązań ułatwiających codzienne sprawy finansowe – wyjaśnia Robert Szymański, Dyrektor Biura Marketingu w Banku BPS, zrzeszającym banki spółdzielcze.

Czytaj także: Załatw to po sąsiedzku! – druga odsłona kampanii banków spółdzielczych z Grupy BPS i Banku BPS

Konto z kartą trzeba otworzyć do 31 maja 2023 roku

Promocja „Z naszym bankiem stać Cię na więcej” skierowana jest przede wszystkim do klientów, którzy od 15 lutego do końca maja 2023 roku założą konto osobiste z kartą debetową Mastercard w Banku BPS lub w jednym z 307 Banków Spółdzielczych z Grupy BPS, które mają w ofercie karty Mastercard.

Aby skorzystać z promocji, należy zalogować się do programu Bezcenne Chwile w terminie do trzech dni od aktywacji nowej karty Mastercard. Następnie używać karty w codziennych zakupach i wykonać transakcje na łączną kwotę minimum 100 zł w ciągu miesiąca (a konkretnie w okresie 30 dni) przez trzy kolejne miesiące.

Po spełnieniu warunków nagroda wydawana jest automatycznie w postaci punktów widocznych po zalogowaniu na profilu użytkownika programu Bezcenne Chwile. Punkty można wymienić np. na e-voucher do sklepów RTV Euro AGD. Co miesiąc można zdobyć równowartość 100 zł, w sumie do 300 zł. Punkty ważne są przez trzy miesiące.

Czytaj także: Nowoczesny Bank Spółdzielczy | Konwent | Polska bankowość spółdzielcza w 2023 roku

Kampania „Z naszym bankiem stać Cię na więcej”

Promocja „Z naszym bankiem stać Cię na więcej” to część ogólnopolskiej kampanii „Załatw to po sąsiedzku”.

Ambasador marki, Tomasz Jakubiak, zachęca, aby sprawy finansowe również załatwiać blisko domu. I właśnie po sąsiedzku, w jednej z 2200 placówek banków spółdzielczych z Grupy BPS i Banku BPS, warto otworzyć konto.

Promocja komunikowana będzie w Internecie na portalach informacyjnych i tematycznych, w mediach społecznościowych, na YouTube oraz w placówkach banków spółdzielczych z Grupy BPS i Banku BPS.

Więcej informacji oraz lista placówek na stronie https://mojbank.pl/konto.

Źródło: Bank Polskiej Spółdzielczości / Bank BPS