Denis Struski w Debt Capital Market polskiego oddziału Haitong Banku

Denis Struski w Debt Capital Market polskiego oddziału Haitong Banku
Denis Struski. Źródło: Haitong Bank
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Do zespołu Debt Capital Market w Departamencie Bankowości Inwestycyjnej w Haitong Banku dołączył Denis Struski. Ekspert jest laureatem XVII edycji prestiżowego konkursu EY Financial Challanger, a swoją karierę w sektorze finansowym rozpoczynał na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, poinformował Bank.

– Zespół Haitong Banku od zawsze tworzyli eksperci, których charakteryzował profesjonalizm i bystrość umysłu. Tak można opisać Denisa Struskiego. Zdobywca drugiego miejsca w XVII edycji prestiżowego konkursu EY Financial Challanger odznacza się chęcią poszerzania swojego know-how.

Jestem przekonany, że w naszym zespole Denis będzie miał wiele okazji, by zdobywać nowe zawodowe kompetencje, jak i dzielić się swoimi umiejętnościami – mówi Ryszard Hermanowski, dyrektor zarządzający w polskim oddziale Haitong Banku.

Czytaj także: Haitong Bank z trzykrotnym wzrostem zysku netto w 2022 roku

Denis Struski ukończył szereg specjalistycznych szkoleń, w tym z bankowości inwestycyjnej oraz doradztwa inwestycyjnego.

Posiada również certyfikat Financial Modeling & Valuation Analyst, przyznany przez Career Principles.

Jest także w trakcie uzyskiwania dyplomów Harvard Business School Online na kierunku Finance and Accounting oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Globalny Biznes Finanse i Zarządzanie.

Czytaj także: Thanh Nguyen Ngoc wzmacnia zespół polskiego oddziału Haitong Banku

Pracę w sektorze finansowym Denis Struski rozpoczynał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, gdzie był zaangażowany w rozwój platformy Private Market.

Doświadczenie zdobywał również w Excalibur Capital, gdzie uczestniczył w projektach z obszaru transakcji fuzji i przejęć, a wcześniej w domu maklerskim XTB.

W zespole Debt Capital Market w Departamencie Bankowości Inwestycyjnej w Haitong Banku Denis Struski będzie współuczestniczyć w organizacji emisji obligacji korporacyjnych.

Czytaj także: Kolejna zmiana kadrowa w warszawskim oddziale Haitong Banku

Źródło: Haitong Bank