BOŚ Bank rozszerza współpracę z Mennicą Polską

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

bos.04.250x158Płać z BOŚ i inwestuj w szlachetne kruszce z BOŚ Bankiem w sklepie Mennicy Polskiej. Bank Ochrony Środowiska rozszerza współpracę z Mennicą Polską.

Przybywa produktów inwestycyjnych dostępnych dla Klientów Banku Ochrony Środowiska w dedykowanym specjalnie dla nich sklepie Mennicy Polskiej. Teraz obok sztabek złota na „półkach” tego internetowego sklepu ze szlachetnymi kruszcami znajdują się również sztabki srebra, a także złote monety oraz brylanty. Zakupy realizowane są w ramach usługi „Płać z BOŚ”.

Oferowane Klientom BOŚ sztabki złota i monety bulionowe zwolnione są z podatku VAT, posiadają najwyższą próbę (tj. 999,9) oraz specjalną sygnaturę, właściwą dla Mennicy Polskiej. Sztabki o gramaturze powyżej 1 g. sprzedawane są ze specjalnym numerowanym certyfikatem autentyczności.

Z kolei sztabki srebra opatrzone są znakami światowych dostawców tego metalu. Warto też dodać, że należą oni do Londyńskiego Stowarzyszenia Rynku Kruszców. Na każdej sztabce wybita jest także informacja o jej masie, próbie srebra oraz oznaczenie zagranicznego dostawcy stanowiące potwierdzenie jej autentyczności.

Oferowane Klientom diamenty charakteryzują się zaś najszlachetniejszym szlifem, wyjątkową barwą i czystością. Do każdego z nich dołączony jest ponadto certyfikat potwierdzający autentyczność oraz zawierający informacje o głównych cechach: masie, czystości, barwie i szlifie.

Sprzedawane sztabki srebra oraz diamenty objęte są 23 % podatkiem VAT.

Zakupy możliwe są w ramach usługi „Płać z BOŚ” dostępnej poprzez serwis bankowości internetowej BOŚBank24 Twoje e-Konto. Złoto dostarczane jest do nabywcy przesyłką kurierską. Proces zakupu i dostawę gwarantuje Mennica Polska.

Szczegółowe informacje na temat sklepu oraz dostępnej oferty zebrane są na stronie www.zloto.mennica.com.pl/bosbank.

Źródło: Bank Ochrony Środowiska S.A.