Bank Spółdzielczy w Sochaczewie partnerem strategicznym naszego klubu

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

bs.sochawecz.01.250x48Dzień 18 kwietnia 2013 r. to bardzo ważna data w historii naszego klubu. Otóż tego dnia BANK SPÓŁDZIELCZY W SOCHACZEWIE został PARTNEREM STRATEGICZNYM KS BZURA CHODAKÓW. Nie byłoby nic niezwykłego w tym wydarzeniu, jednak dla KS Bzura i BS w Sochaczewie to wyjątkowa sprawa, bo po raz pierwszy w historii naszego miasta lider bankowości lokalnej uczestniczy w tak poważnym sponsoringu sekcji piłki nożnej na terenie Sochaczewa.

Nie od dziś wiadomo, że piłka nożna to najbardziej medialna i najpopularniejsza dyscyplina sportowa, stąd od 12 lutego 2013 roku, czyli od dnia zmiany Zarządu KS Bzura ruszyła zmasowana kampania promocyjna marki KS Bzura Chodaków, w głównej mierze opartej na nowo stworzonym serwisie internetowym Klubu oraz działaniach bezpośrednich, które doprowadziły między innymi do pozyskania Partnera Strategicznego dla Klubu.

Negocjacje umowy głównej z Bankiem trwały blisko 2 miesiące. W tym czasie Zarząd Klubu przedstawił i przygotował informacje dla Banku w zakresie funkcjonowania i rozwoju Klubu Sportowego Bzura Chodaków w Sochaczewie. Efektem tych działań jest zawarta właśnie umowa sponsoringu.

W umowie określono między innymi prawa i obowiązki Partnera Strategicznego i Klubu, zasady poufności i czas trwania umowy. Całość negocjacji i rodzaj wsparcia zostały, z przyczyn oczywistych, objęte poufnością. Należy jednak podkreślić, iż wszelkie pozyskane wsparcie dla Klubu zostanie przekazane na cele statutowe Stowarzyszenia. Wiceprezes KS Bzura Marcin Kasza dopowiedział, że Klub realizując swoją innowacyjną strategię budowania komunikacji biznesowej i kreowania wizerunku na rynku zadba o to, żeby współpraca między Partnerami była maksymalnie efektywna, przynosząca obopólne korzyści.

Ponadto zgodnie stwierdzono, że ta pierwsza umowa może być początkiem jeszcze większej długofalowej współpracy w przyszłości.

Aby w pełni Klub zrealizował zapisy umowy Zarząd i zawodników Klubu czeka teraz wiele pracy o charakterze formalnym, sportowym i marketingowo – promocyjnym. Projekt „tworzenie nowej jakości K.S. Bzura” został rozpoczęty, a założone cele przez Zarząd Klubu będą realizowane w ustalonym harmonogramie.

Jednym z głównych celów jest stworzenie Piłkarskiego Klubu Sportowego w Sochaczewie na miarę 40-tysięcznego miasta. Pierwszy krok został właśnie wykonany. Mamy nadzieję, że Zarząd Banku będzie tak samo zadowolony z efektów współpracy, jak my teraz jesteśmy podbudowani wsparciem finansowym, dzięki któremu możemy realizować założone cele. Tym samym od teraz możemy tytułować, że Bank Spółdzielczy w Sochaczewie jest Partnerem Strategicznym KS Bzura Chodaków.