Apple Pay w Przelewy24

Apple Pay w Przelewy24
Źródło: Przelewy 24
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Serwis Przelewy24 udostępnił na szeroką skalę Apple Pay - kolejną formę płatności opartą o ideę jednego kliknięcia.

Serwis #Przelewy24 udostępnił na szeroką skalę #ApplePay - kolejną formę płatności opartą o ideę jednego kliknięcia

Nowy system płatności online i zarazem portfel elektroniczny dla użytkowników iPhone SE, iPhone 6 i nowszych oraz Apple Watch pozwala na przeprowadzanie błyskawicznych transakcji za pomocą Touch ID lub Face ID. Metoda ta zyskuje na popularności, coraz więcej klientów oczekuje na udostepnienie takiej możliwości dokonywania opłat.

– Apple Pay to innowacyjna metoda płatności, z której korzysta coraz więcej klientów. Naturalnym krokiem było więc zaproponowanie możliwości wdrożenia Apple Pay naszym partnerom biznesowym. Dokonywanie płatności za pomocą Apple Pay jest proste, intuicyjne i bezpieczne. Cieszymy się, że jako jedni z pierwszych na rynku możemy zaoferować wdrożenie usługi tak szerokiemu gronu naszych klientów – mówi Jacek Kinecki, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Przelewy24.

Integracja Apple Pay z Przelewy24

Płatności Apple Pay są w pełni bezpieczne, żadne dane nie są przechowywane na urządzeniu klienta czy serwerach Apple. Do autoryzacji transakcji wykorzystywany jest jednorazowy, unikatowy kod bezpieczeństwa. Z perspektywy klienta płatność poprzez Apple Pay to potwierdzenie tożsamości za pomocą Touch ID lub Face ID. Według raportu Omni-commerce „Kupuję wygodnie 2018” ponad połowa użytkowników smartfonów korzysta z nich w celach zakupowych, wygoda i łatwość płatności jest więc niezwykle istotna.

Serwis Przelewy24 od ponad 15 lat współtworzy polską branżę e-commerce, dostarczając największą na rynku liczbę rozwiązań płatniczych. Operator obsługuje zarówno największe jak i małe e-biznesy oferując partnerom ponad 350 metod płatności, a najwyższy poziom usług zapewniają stale ulepszane rozwiązania informatyczne oraz restrykcyjna polityka bezpieczeństwa.

Źródło: ISBnews