3,8 proc. na dwumiesięcznej Lokacie Extra w Meritum Banku

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

meritum.bank.01.400x277Meritum Bank wprowadza do oferty dwumiesięczną Lokatę Extra dla nowych środków, która zapewni zysk na poziomie 3,8 proc. w skali roku. Nowa lokata jest jedną z najwyżej oprocentowanych na rynku.

Lokata Extra jest przeznaczona dla osób, które zdecydują się zdeponować w Meritum Banku nowe środki, czyli nadwyżki nad wysokością salda, rachunków ROR i rachunków oszczędnościowych oraz pozostałych lokat terminowych, które klient posiadał w Meritum 15 września br. Mogą z niej skorzystać obecni klienci, który zdecydują się zwiększyć ilość pieniędzy trzymanych w Meritum, a także osoby, które do tej pory nie korzystały usług Banku (bez konieczności spełniania dodatkowych wymogów, takich jak założenie konta osobistego).

– Zgodnie z naszą strategią oferujemy klientom jedne z najatrakcyjniejszych lokat na rynku. Nowa propozycja Meritum ma z jednej strony zachęcić do korzystania z usług Banku te osoby, które do tej pory nie oszczędzały na naszych lokatach, z drugiej być impulsem dla obecnych klientów do tego, by zwiększyć wartości powierzanych nam środków – mówi Piotr Stankiewicz, dyrektor departamentu produktów transakcyjnych i depozytowych Meritum Banku.

Meritum Bank podwyższa także wysokość oprocentowania standardowego depozytu zakładanego na 6 miesięcy (do 3,6 proc. w skali roku).

Obydwie lokaty można założyć przez Internet lub za pośrednictwem aplikacji na smartfony. Dostępne są one także w oddziałach i placówkach partnerskich Banku. Osoby preferujące rozwiązania on-line mogą wypełnić wniosek na stronie www.meritumbank.pl, złożyć odpowiednią dyspozycję po zalogowaniu do systemu bankowości elektronicznej lub aplikacji Meritum Bank Mobilny. W przypadku wyboru elektronicznej formy założenia depozytu, nie jest potrzebna wizyta w oddziale czy podpisywanie dokumentów dostarczonych przez kuriera. Aby skorzystać z lokaty nie trzeba mieć konta w Meritum Banku.

Kapitalizacja odsetek następuje na koniec okresu trwania lokaty. Minimalna kwota lokaty wynosi 1000 zł.

Źródło: Meritum Bank