Zapisy na akcje Krajowej Spółki Cukrowej S.A.

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

111221.pkobp.250xWczoraj Dom Maklerski PKO Banku Polskiego rozpoczął przyjmowanie zapisów na akcje Krajowej Spółki Cukrowej S.A. Osobami uprawnionymi do nabycia akcji są pracownicy Spółki oraz plantatorzy związani ze Spółką umowami kontraktacji - łącznie ok. 18 tys. osób.

Zapisy na akcje będą przyjmowane w 63 Punktach Usług Maklerskich w Oddziałach PKO Banku Polskiego oraz wybranych Punktach Obsługi Klientów Domu Maklerskiego. Placówki przyjmujące zapisy zlokalizowane są w okolicy głównych zakładów Krajowej Spółki Cukrowej S.A.: Dobrzelin, Kluczewo, Krasnystaw, Kruszwica, Malbork, Nakło i Werbkowice. Dokładna lista placówek dostępna jest na stronie internetowej Domu Maklerskiego PKO Banku Polskiego.

Krajowa Spółka Cukrowa S.A. (KSC) jest największym w Polsce i siódmym co do wielkości producentem cukru w Europie. Udział w krajowym rynku wynosi blisko 40 procent, a pod względem przychodów ze sprzedaży i kapitału mieści się w pierwszej setce największych firm w Polsce.

Prospekt emisyjny Krajowej Spółki Cukrowej S.A. został opublikowany 20 września 2011 roku i dostępny jest na stronie www.dm.pkobp.pl oraz stronie Spółki www.polski-cukier.pl

Zapisy na akcje potrwają do 20 marca 2012 roku.

Źródło: media.pkobp.pl