Wygraj prestiżowy „Staż Prezesa NBP”

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

Marzysz o karierze u jednego z najbardziej pożądanych pracodawców w Polsce, a studia skończyłeś nie dawniej niż przed dwoma laty? Spróbuj swoich sił i dołącz do zespołu pracowników Narodowego Banku Polskiego w ramach programu "Staże Prezesa NBP". Rekrutacja prowadzona jest do końca września. Zapewnij sobie niezwykły start kariery zawodowej.

– To wyjątkowa oferta dla wybitnych absolwentów studiów wyższych, dająca możliwość zawodowego rozwoju pod okiem najlepszych specjalistów od ekonomii i rynków finansowych Polsce. Na osoby, które z sukcesem zakończą proces rekrutacji, czekają miejsca między innymi w Instytucie Ekonomicznym, Departamencie Statystyki, Stabilności Finansowej czy Operacji Krajowych. Dotychczas odbyły się cztery edycje programu „Staże Prezesa NBP” a niektórzy spośród uczestników otrzymali propozycję kontynuacji pracy w banku – podkreśla Waleria Mermer-Kowalska, dyrektor Departamentu Kadr NBP.

Pracownicy-stażyści w trakcie trwania stażu otrzymują wynagrodzenie oraz korzystają w pełni ze wszystkich praw pracowniczych, jak również z benefitów oferowanych pracownikom przez bank – dedykowanych szkoleń, świadczeń socjalnych czy pakietu medycznego. Uczestnikom programu „Staże Prezesa NBP”, w zależności od miejsca odbywania stażu, bank oferuje zatrudnienie w ramach rocznej lub ośmiomiesięcznej umowy o pracę.

NBP jako pracodawca

Narodowy Bank Polski jest jednym z najbardziej pożądanych pracodawców w Polsce. Przyszli pracownicy – stażyści doceniają możliwość wszechstronnego rozwoju oraz współpracę z ekspertami z zakresu makroekonomii, bankowości i rynków finansowych. Warto podkreślić, że NBP ufa aż 63 procent społeczeństwa, co jest najwyższym wynikiem wśród instytucji finansowych w Polsce (PBS, lipiec 2016).

Jak się zgłosić?

Zgłoszenia do programu przyjmujemy za pośrednictwem formularza aplikacyjnego dostępnego na stronie NBP do 30 września 2016 roku. By zgłoszenie było kompletne, pamiętaj o przygotowaniu CV wraz z listem motywacyjnym, dyplomu ukończenia studiów wyższych (wraz z suplementem) oraz referencji wystawionych przez promotora lub opiekuna merytorycznego z Twojej uczelni.

Źródło: Narodowy Bank Polski