Toyota Bank podnosi oprocentowanie lokat nawet do 8,20%

Toyota Bank podnosi oprocentowanie lokat nawet do 8,20%
Źródło: Toyota Bank
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Wraz z początkiem roku Toyota Bank podnosi oprocentowanie swoich flagowych lokat terminowych dla klientów indywidualnych.

Toyota Bank 4 stycznia 2023 r. wprowadza korzystne dla klientów zmiany w Tabeli Oprocentowania depozytów terminowych.

To już kolejna podwyżka odsetek na przestrzeni kilku miesięcy.

Czytaj także: Ważą się losy oprocentowania lokat, co przyniesie 2023 rok?

Nowe stawki oprocentowania depozytów

Wzrasta oprocentowanie Lokaty Sprint na 200 dni – z 7,50% na 7,80%. Klient może założyć nawet 20 depozytów jednocześnie. Cały proces wnioskowania oraz zarządzanie środkami odbywa się w 100% online.

Podwyżka oprocentowania obejmuje także Lokatę Plus. Teraz klienci lokując oszczędności na 6 miesięcy otrzymają 8,10% (wcześniej 7,60%).

Natomiast osoby, które zdecydują się na 12-miesięczny wariant lokaty, mogą liczyć na 8,20% (wcześniej 7,60%). Aby założyć lokatę, wystarczy wpłacić 2 000 tys. zł. Tutaj również proces wnioskowania oraz zarządzanie środkami odbywa się online.

Czytaj także: Toyota Bank: nawet 300 zł premii za założenie lokat

Oferta dla oszczędzających

– W nowy rok wchodzimy z korzystną zmianą dla oszczędzających. Jeszcze mocniej zwiększamy rentowność lokat w popularnych wariantach. W ten sposób zacieśniamy relacje z naszymi obecnymi klientami.

Konkurencyjne oprocentowanie depozytów z pewnością  przyciągnie do naszej oferty także osoby, które dopiero rozważają ulokowanie swoich oszczędności na korzystnych warunkach – mówi Wojciech Rędziński, Kierownik Wydziału Produktu i Innowacji.

Czytaj także: Credit Agricole podnosi oprocentowanie lokat do rekordowego poziomu

Źródło: Toyota Bank Polska S.A.