Lokaty online dostępne w Toyota Bank

Lokaty online dostępne w Toyota Bank
Fot. stock.adobe.com/Bussarin
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Toyota Bank rozszerza ofertę produktów dostępnych w całości 100% online. Po Moto Koncie oraz Indeksowanym Koncie Oszczędnościowym umowę na Lokatę Standard klienci mogą podpisać elektronicznie, nie ruszając się sprzed ekranu komputera.

Obecnie oszczędzający mogą już wnioskować o każdą lokatę w Toyota Bank całkowicie online.

Teraz także o wszystkie warianty Lokaty Standard do których założenia nie trzeba posiadać konta w Toyota Banku, można zawnioskować online i zawrzeć umowę elektronicznie.

Procedury związane z założeniem lokaty

Proces wnioskowania online w Toyota Bank, jest prosty, intuicyjny i trwa dosłownie chwilę. Samo podpisywanie umowy produktowej odbywa się przy pomocy kodu SMS na bezpiecznej platformie Autenti.

Dane klienta są z kolei uwierzytelniane poprzez weryfikację biometryczną z wykorzystaniem wideoweryfikacji poprzez kamerę internetową.

Tuż po założeniu rachunku bądź lokaty on-line, wszelkie podpisane cyfrowo dokumenty, będzie można w prosty sposób pobrać na swoje urządzenie.

Innowacyjne rozwiązania w Toyota Bank.

-Jednym z naszych priorytetów w zakresie rozwijania oferty bankowości elektronicznej, była digitalizacja procesów składania wniosków dotyczących produktów cieszących się największym zainteresowaniem – mówi Wojciech Rędziński, Kierownik Wydziału Produktu i Innowacji w Toyota Bank i dodaje:

-Udało nam się to zrealizować w przeciągu niespełna roku, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Wychodzimy w ten sposób naprzeciw oczekiwaniom Klientów i znacząco ułatwiamy korzystanie z naszych usług.

Źródło: Toyota Bank Polska S.A.