Toyota Bank z lokatą na 8,4%

Toyota Bank z lokatą na 8,4%
Fot. stock.adobe.com / ipuwadol
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Od 13 lutego 2023 r. Toyota Bank umożliwia wszystkim chcącym oszczędzać poprzez depozyty bankowe dostęp do ponadprzeciętnego oprocentowania. W ramach akcji "Lokata Standard z premią" zarówno obecni, jak i nowi klienci Banku zakładając lokaty standardowe na 6 miesięcy na łączną kwotę co najmniej 40 tys. zł, otrzymają dodatkową premię pieniężną. Dzięki temu mogą efektywnie zyskać 8,4% z zainwestowanego kapitału. Jedna osoba może założyć kilka lokat, zachowując tym samym elastyczny dostęp do ulokowanych środków, poinformował Bank.

„Lokata Standard z premią” to odpowiedź Toyota Bank na rynkowe potrzeby osób oszczędzających oraz poszukujących wiarygodnego miejsca na zdeponowanie swoich nadwyżek finansowych.

Specjalna oferta skierowana jest zarówno do obecnych klientów, jak i osób zainteresowanych ulokowaniem swoich oszczędności w Banku bez konieczności zakładania konta.

W akcji promocyjnej można można wziąć udział tylko do 31 marca 2023 roku.

Czytaj także: Bankowość i Finanse | Lokaty | Czy już wybuchła druga wojna depozytowa?

Elektroniczna rejestracja klientów do akcji promocyjnej

Chcąc skorzystać z nowej propozycji Toyota Bank,  należy zarejestrować się do akcji promocyjnej na stronie internetowej Banku https://www.toyotabank.pl/lokata-standard-premia i następnie w 100% online złożyć wniosek o jedną lub więcej Lokat Standard na 6 miesięcy, na łączną kwotę co najmniej 40 tys. zł.

Lokaty te należy utrzymać przez minimum 4 miesiące. Wówczas Bank przyzna 200 zł premii, co automatycznie zwiększa efektywne oprocentowanie depozytu do poziomu 8,4% (standardowo 7,4% w skali roku).

W przypadku klientów Toyota Bank, warunkiem skorzystania z atrakcyjnej oferty jest zarejestrowanie się w akcji, a następnie zwiększenie salda posiadanych w Banku depozytów na dzień 12 lutego 2023 r. poprzez założenie jednej lub więcej Lokat Standard na 6 miesięcy.

Czytaj także: Lokaty online dostępne w Toyota Bank

Limit 10 lokat dla jednej osoby

W ramach akcji promocyjnej jedna osoba może założyć nawet 10 lokat. Dzięki dywersyfikacji oszczędności na wielu depozytach, klient zachowuje elastyczny dostęp do swoich środków.

W przypadku nieplanowanego zdarzenia i konieczności wypłaty pieniędzy np. z jednej lokaty, nie traci on atrakcyjnych korzyści na pozostałych depozytach i nadal ma szansę do zachowania premii, jeśli jego saldo na wszystkich depozytach łącznie nie spadnie poniżej 40 tys. zł.

Czytaj także: Ważą się losy oprocentowania lokat, co przyniesie 2023 rok?

Źródło: Toyota Bank Polska S.A.