Credit Agricole podnosi oprocentowanie lokat do rekordowego poziomu

Credit Agricole podnosi oprocentowanie lokat do rekordowego poziomu
Fot. Credit Agricole
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Credit Agricole, jako pierwszy bank na rynku, podwyższa oprocentowanie lokat, które klienci mogą założyć w aplikacji mobilnej, do rekordowego poziomu 10 procent. Rośnie również oprocentowanie lokat na nowe pieniądze w banku - do 8 procent.

Od 21 grudnia klienci, którzy otworzą konto w banku Credit Agricole, będą mogli skorzystać z wyjątkowej oferty lokaty mobilnej na dobry początek. Bank przygotował 180-dniową lokatę z oprocentowaniem aż 10 procent w skali roku. Maksymalna wysokość lokaty to 50 tys. zł. Klient może założyć jedną taką lokatę w ramach konta, w aplikacji CA24 Mobile do 14 dni po otwarciu rachunku osobistego.

Czytaj także: Credit Agricole uruchamia Zielony Kredyt dla małych i średnich firm >>>

Dodatkowo każda osoba, która otworzy Konto dla Ciebie i spełni warunki opisane w regulaminie promocji, może otrzymać od banku nawet do 555 zł premii. Szczegóły promocji opisane są na stronie banku. Konto otworzyć można w dowolnej placówce banku lub bez wychodzenia z domu, korzystając z biometrii, w aplikacji CA24 Mobile.

– Słuchamy naszych klientów i wiemy, że zależy im, żeby dobrze ulokować pieniądze w obecnych czasach. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw i podnosimy oprocentowanie naszych lokat – mówi Hanna Niemiec-Kłak, manager zespołu produktów oszczędnościowych.

Zmiana oferty lokat na nowe pieniądze

Credit Agricole zmienia również ofertę lokat na nowe pieniądze, z której mogą skorzystać wszyscy posiadacze kont w tym banku. Oprocentowanie lokaty 90-dniowej rośnie z 6 do 7 procent, a lokaty 180-dniowej z 6 do 8 procent w skali roku. Maksymalnie klienci mogą ulokować 200 tys. zł w każdym ze wspomnianych terminów lokat. Z oferty można skorzystać w placówkach i telefonicznie na CA24 Infolinia. Bank określa nowe pieniądze biorąc pod uwagę kwotę na koncie klienta z 31 października 2022.

Źródło: Credit Agricole Bank Polska S.A.