Święto Spółdzielczości Bankowej połączone z Biegiem Górskim Limanowa Forrest 2024

Święto Spółdzielczości Bankowej połączone z Biegiem Górskim Limanowa Forrest 2024
Bieg Górski Limanowa Forrest 2024. Źródło: Bank Spółdzielczy w Limanowej
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Bank Spółdzielczy w Limanowej świętował z Biegiem Górskim Limanowa Forrest i była to doskonała okazja do integracji społeczności oraz promocji zdrowego stylu życia. W niedzielę 7 lipca br. odbyła się XIII edycja Biegu Górskiego Limanowa Forrest, w którym wzięło udział 264 zawodników. Trasa prowadziła przez malownicze tereny Limanowej, aż na "Miejską Górę", gdzie wznosi się Milenijny Krzyż - najwyższy stalowy krzyż w Polsce, poinformował Bank.

Limanowa Forrest to jedyny bieg górski w Polsce, który otwarty jest na wszystkich uczestników bez limitu wieku. Na starcie stanęli zarówno bardzo młodzi biegacze, którzy pokonali dystans z ogromnym zaangażowaniem i determinacją, jak i seniorzy, dla których był to wyjątkowy sposób spędzenia czasu na świeżym powietrzu.

Pomimo różnic wiekowych, atmosfera podczas biegu była niezwykle przyjazna i wspierająca, co dodatkowo podkreśliło sportową duchowość wydarzenia. Po ukończonym Biegu wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale.

Ogromne gratulacje otrzymali Ci, którzy wzięli udział w biegu jako rodziny, kreując tym samym niezapomniane chwile spędzone razem na trasie.

Czytaj także: Wydarzenia i Opinie | Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej | Spółdzielcy łączą tradycję z nowoczesnością

Święto Spółdzielczości Bankowej

Bank Spółdzielczy w Limanowej, w ramach obchodów Święta Spółdzielczości Bankowej, włączył się jako współorganizator Biegu.

– Nasz Bank jest bardzo dobrze znany z bliskiej relacji z mieszkańcami i wspierania lokalnej społeczności. Nieustannie angażuje się w różnorodne inicjatywy społeczne, sportowe i kulturalne, wspierając tutejsze wydarzenia oraz organizacje charytatywne.

Dzięki swojej bliskości z ludźmi, jest solidnym partnerem dla swoich klientów, zarówno tych indywidualnych, jak i biznesowych – mówiła Zofia Szewczyk, wiceprezes Zarządu.

Święto Spółdzielczości Bankowej połączone z Biegiem Górskim Limanowa Forrest 2024
Bieg Górski Limanowa Forrest 2024. Źródło: Bank Spółdzielczy w Limanowej

Nagrody Banku Spółdzielczego w Limanowej dla uczestników Limanowa Forrest

Podczas tego sportowego wydarzenia stoisko bankowe cieszyło się dużym zainteresowaniem.

Wszyscy, którzy je odwiedzili mogli porozmawiać o aktualnej ofercie bankowej i otrzymać drobny upominek z logo Banku.

Dodatkowo dla najmłodszych uczestników biegu został przeprowadzony quiz, a poprawne odpowiedzi nagrodzone zostały upominkami przygotowanymi przez Bank.

Nowością w tegorocznej edycji Biegu była nagroda ufundowane przez Bank w kategorii „Banku Spółdzielczego w Limanowej” dla najlepszych mieszkańców powiatu limanowskiego.

Kolejna edycja tego wydarzenia z pewnością przyciągnie jeszcze większą liczbę pasjonatów biegania i przyrody.

Źródło: Bank Spółdzielczy w Limanowej