Specjalne oferty dla służb mundurowych w PKO BP

Specjalne oferty dla służb mundurowych w PKO BP
Fot. stock.adobe.com/OlekAdobe
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
PKO Bank Polski przygotował ofertę specjalną dla pracowników służb mundurowych, m.in.: Policji i Sił Zbrojnych RP, w ramach której dostępne jest konto, limit odnawialny, karta kredytowa, pożyczka gotówkowa czy kredyt hipoteczny na specjalnych warunkach, podał Bank. Oferta specjalna dostępna jest do 31 stycznia 2024 roku.

„Osoby w czynnej służbie mundurowej to szczególny rodzaj klientów, którym chcemy zapewnić dostęp do dopasowanych produktów bankowych, finansowania na specjalnych warunkach oraz wygodnych rozwiązań, jakie daje aplikacja mobilna IKO i serwis internetowy iPKO.

PKO Konto bez Granic, które proponujemy w ramach specjalnej oferty przez rok bez opłaty za prowadzenie, to m.in. darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą oraz karta wielowalutowa do płatności zagranicznych i internetowych.

Obok dopasowanego rachunku służby mundurowe mogą skorzystać z pożyczki gotówkowej czy kredytu hipotecznego na specjalnych warunkach – powiedział dyrektor Pionu Klienta Detalicznego w PKO BP Tomasz Frąckowiak, cytowany w komunikacie.

Czytaj także: Biuro Maklerskie PKO Banku Polskiego z największym w swojej historii udziałem w rynku

PKO Konto bez Granic

W ramach specjalnej oferty dla osób w czynnej służbie mundurowej dostępne jest: PKO Konto bez Granic, limit odnawialny (nawet do 150 tys. zł), Przejrzysta karta kredytowa, pożyczka gotówkowa, kredyt hipoteczny oraz lokata, podano.

PKO Konto bez Granic umożliwia darmową wypłatę ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą, darmowe wpłaty i wypłaty w placówkach Banku, a właściciele korzystają z karty debetowej z funkcją wielowalutową do płatności zagranicznych i internetowych bez opłaty za obsługę karty.

Czytaj także: Nowy przewodniczący Rady Nadzorczej PKO Banku Polskiego

Przejrzysta karta kredytowa

Klienci, którzy zdecydują się na Przejrzystą kartę kredytową mogą zyskać limit do 20 tys. zł i skorzystać z okresu bezodsetkowego, który trwa do 55 dni. Dodatkowo przez pierwsze 12 miesięcy Bank nie pobiera opłaty za obsługę karty kredytowej.

Prowizja za udzielenie kredytu hipotecznego w ramach oferty specjalnej to zero proc. pod warunkiem skorzystania z oferowanego przez PKO Bank Polski ubezpieczenia na życie, podano również.

PKO Bank Polski jest liderem polskiego sektora bankowego. Akcje banku od listopada 2004 r. notowane są na GPW. Aktywa razem banku wyniosły 430,7 mld zł na koniec 2022 r.

Czytaj także: PKO Bank Polski liderem Rankingu Banków Polskiego Związku Firm Deweloperskich

Źródło: ISBnews