Skandia promuje aktywność #ODDZIŚ

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

piu.250xW sobotę 25 kwietnia rozpoczął się tegoroczny cykl maratonów rowerowych Skandia Maraton Lang Team. Wraz ze startem pierwszych zawodów Skandia Życie rozpoczęła kampanię #ODDZIŚ, zachęcającą Polaków do aktywności.

Na kibiców i zawodników Skandia Maraton Lang Team czekało miasteczko Smart Start, w którym dorośli i dzieci mogli pogłębiać swoją wiedzę na temat finansów. „Smart Start to kompleksowy program edukacyjny dla rodziców i dzieci” – mówi Paweł Ziemba, prezes Skandii.

Kolejna odsłona akcji społecznej Pozytywne Obroty, organizowanej przez Skandię i Lang Team w tym roku koncentruje się na zwróceniu uwagi na problem bezpieczeństwa rowerzystów (szczególnie tych najmłodszych) na drogach, jak również na zwiększaniu świadomości bezpiecznej jazdy na rowerze oraz poruszania się pieszych na drogach. By wziąć udział w akcji Pozytywne Obroty, wystarczy pokonać jeden z wybranych dystansów w ramach Skandia Maraton Lang Team. Można także odwiedzić strefę kibica w miasteczku Skandii i pokonać dobroczynny dystans na trenażerach. Każdy kilometr nakręcony w ramach akcji to pakiet bezpieczeństwa (szkolenie + odblaski) dla młodych rowerzystów i pieszych w regionie.

Skandia specjalizuje się w ubezpieczeniach na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym. Od 2014 r. jest częścią Vienna Insurance Group.

Źródło: PIU