SGB Faktoring S.A. – spółka faktorująca klientów bankowości spółdzielczej zmienia nazwę

SGB Faktoring S.A. – spółka faktorująca klientów bankowości spółdzielczej zmienia nazwę
Źródło: SGB
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Nowa nazwa, nowe logo, nowa strona internetowa – spółka Faktorzy S.A. zmieniła oficjalnie nazwę na SGB Faktoring S.A. Zmiana nazwy spółki jest zgodna ze strategią przyjętą i realizowaną od 2021 roku. Jej celem jest między innymi podkreślenie przynależności spółki do Grupy SGB, wskazanie jej obszaru działalności oraz zwiększenie jej rozpoznawalności na rynku usług faktoringowych, poinformowała Spółka.

– Zmieniamy się dla klientów, głównie związanych z bankowością spółdzielczą – mówi Maciej Witucki, prezes zarządu spółki SGB Faktoring S.A.

– Nasze działania są skierowane przede wszystkim do małych, średnich i dużych przedsiębiorstw produkcyjnych. Specjalizujemy się w obsłudze przede wszystkim sektorów handlowych, usługowych oraz rolno-spożywczych, które prowadzą sprzedaż z odroczonym terminem płatności.

Zapewniamy najwyższą jakość obsługi, doświadczenie i znajomość bankowości spółdzielczej oraz branż produkcyjnych – dodaje.

Pozostałe dane rejestrowe Spółki, w tym: NIP, Regon, numery kont bankowych czy numery telefonów nie ulegają zmianie.

Więcej informacji na stronie www.sgbfaktoring.pl/

O SGB

Spółdzielcza Grupa Bankowa to SGB-Bank SA i 179 banków spółdzielczych SGB. Banków, które działają dla dobra lokalnej społeczności i jej przyszłości.

Pieniądze klientów są inwestowane lokalnie, dbając o rozwój miejsca, w którym prowadzona jest w miejscu zamieszkania klientów. SGB stawia na wzajemność – tak naprawdę to, co zyskuje, oddaje lokalnej społeczności. Jest blisko klientów również dzięki aplikacji mobilnej i kompletowi płatności mobilnych. 

Czytaj także: Wiceprezes Zarządu SGB-Bank S.A. o finansowaniu rolników

O SGB Faktoring S.A.

SGB Faktoring S.A. jest spółką powiązaną kapitałowo z SGB-Bank S.A.

Bankiem zrzeszającym banki w ramach Spółdzielczej Grupy Bankowej (SGB), skupiającej obecnie 179 banków spółdzielczych w całej Polsce.

Grupa SGB jest nowoczesnym i solidnym partnerem finansowym.

Wspiera lokalne społeczności w realizacji ich celów, marzeń i aspiracji.

Czytaj także: Rada Programowa Systemu Usług SGB o planach rozwojowych i wyzwaniach technologicznych

Źródło: Spółdzielcza Grupa Bankowa / SGB