SGB-Bank wyróżniony nagrodą dla przyjaznego pracodawcy

SGB-Bank wyróżniony nagrodą dla przyjaznego pracodawcy
Friendly Workplace 2020 dla SGB-Banku. Źródło: SGB-Bank.
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
SGB-Bank SA został wyróżniony jako przyjazny pracodawca prestiżową nagrodą Friendly Workplace 2020, w trzeciej edycji ogólnopolskiego konkursu organizowanego przez redakcję portalu MarkaPracodawcy.pl.

#MirosławSkiba: Krok po kroku budujemy silną markę pracodawcy, dając wszystkim pracownikom poczucie stabilizacji, pewności i bezpieczeństwa #Brand #PrzyjaznyPracodawca #BankowośćSpółdzielcza @SGBBank

Nagrodę przyznano tym firmom, które mają nowoczesne podejście w obszarze polityki personalnej i rozwoju pracowników, wspierają model równowagi pomiędzy pracą a życiem prywatnym, tworzą zdrowe i przyjazne środowisko pracy oraz inwestują w rozwój kompetencji zawodowych oraz zainteresowań.

Przyjazne i bezpieczne miejsce pracy

Organizatorzy konkursu szczególnie docenili działania SGB-Banku w obszarze relacji z pracownikami oraz zaangażowanie na rzecz tworzenia przyjaznego dla zdrowia miejsca pracy. Bank wyróżnił się wsparciem rozwoju kompetencji zawodowych i doświadczenia pracowników, a szczególnie podjęciem inicjatyw i ochroną zdrowia pracowników podczas walki z zagrożeniem koronawirusem.

Silna marka pracodawcy

Nagrodę odebrał Mirosław Skiba, prezes zarządu SGB-Banku, a towarzyszyli mu wiceprezesi: Leokadia Danuta Tołwińska, Andrzej Chmielecki, Błażej Mika, Karol Wolniakowski, dyrektor Obszaru Zarządzania Ryzykiem oraz Anna Jaszczak, dyrektor Departamentu Rozwoju Kadr i Administracji.

– To dla nas szczególnie ważne wyróżnienie – podkreśla Mirosław Skiba, prezes Zarządu SGB-Banku – ponieważ obejmuje swoją oceną jeden z najtrudniejszych okresów w historii banku, a nawet szerzej – całej bankowości. Pracowaliśmy w ekstremalnie skomplikowanych warunkach, a mimo to udało nam się utrzymać właściwą jakość relacji z pracownikami, stworzyć przyjazną atmosferę i wspierać się wzajemnie w najtrudniejszych momentach.

Krok po kroku budujemy w ten sposób silną markę pracodawcy, dając wszystkim pracownikom SGB-Banku poczucie stabilizacji, pewności i bezpieczeństwa, a jednocześnie wspierając ich ambicje rozwojowe.

SGB-Bank: miejsce pracy z „dobrym klimatem”

To ogromne wyróżnienie dla SGB-Banku i wszystkich Pracowników, którzy wspólnie tworzą nowe standardy, nie tylko w obszarze technologii.

To nagroda szczególnie ważna, bo okazuje się, że bank może być – i jest! – przyjaznym miejscem pracy.

To miejsce, w którym nie tylko można rozwijać się zawodowo, ale tak po prostu tworzyć dobry klimat… czego SGB-Bank jest dobrym przykładem. 

Źródło: SGB-Bank SA