Program NZB z Nagrodą „Pro Juvenes” od Parlamentu Studentów RP

Program NZB z Nagrodą „Pro Juvenes” od Parlamentu Studentów RP
Krzysztof Ostafiński, CPBiI. Źródło: CPBiI
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Program Nowoczesne Zarządzanie Biznesem został laureatem Nagrody Środowiska Studenckiego „Pro Juvenes” w kategorii „Współpraca nauki z biznesem”.

Nagrodę odebrał Krzysztof Ostafiński – dyrektor Programu NZB,  podczas jubileuszowej X. Gali Nagród Środowiska Studenckiego „Pro Juvenes”, która odbyła się 26 listopada br. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Czytaj także: Sektor bankowy we wspólnej misji edukacyjnej dla klientów

Nagrody „Pro Juvenes” to inicjatywa organizowana przez Parlament Studentów Rzeczypospolitej Polskiej od 2013 roku. Celem konkursu jest promowanie aktywnych studentów i ich inicjatyw oraz podkreślanie zasług osób i podmiotów przyjaznych studentom i wspierających potencjał młodych ludzi.

Parlament Studentów RP, wręczając nagrody „Pro Juvenes”, chce w ten sposób tworzyć dobrą atmosferę wzajemnego współdziałania w środowisku akademickim oraz integrować studentów z całej Polski.

Czytaj także: Bankowcy dla CyberEdukacji: oszustwa na rynku Forex

Program Nowoczesne Zarządzanie Biznesem (www.nzb.pl) to jeden z największych programów edukacji ekonomicznej w Polsce – realizowany na podstawie porozumień podpisanych z ponad 120 uczelniami.

Powstał w 2009 r. z inicjatywy Związku Banków Polskich i Biura Informacji Kredytowej, przy wsparciu i zaangażowaniu Krajowej Izby Rozliczeniowej. Organizatorem programu jest Centrum Prawa Bankowego i Informacji.

Dziękujemy za docenienie naszych działań w środowisku akademickim i serdecznie gratulujemy pozostałym nagrodzonym!

Czytaj także: BIK kształci młodych – już przeszkolił 55 tys. studentów na ponad 100 uczelniach wyższych

Źródło: BANK.pl