Praktyczny poradnik Axy Direct

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

axa.direct.01.400x197Ruszył mini serwis Doradzamy Kierowcom - praktyczny poradnik Axy Direct poświęcony takim zagadnieniom jak zakup, sprzedaż i rejestracja samochodu czy prawidłowe wypowiadanie OC.

Strona jest odpowiedzią na potrzeby klientów dotyczące najczęstszych formalności dokonywanych w związku z posiadaniem samochodu. „Zbadaliśmy o jakich problemach kierowcy najczęściej dyskutują w internecie. Następnie przygotowaliśmy przystępne przewodniki, w formie zwięzłych i konkretnych porad, które obecnie zobaczyć można w serwisie Doradzamy Kierowcom” – tłumaczy Maciej Maliszewski, specjalista ds. e-marketingu w Axa Direct. „Chcemy, aby kierowcy wiedzieli, że jesteśmy firmą dobrze rozumiejącą ich potrzeby” – dodaje.

Pierwsza z trzech zakładek serwisu skierowana jest do osób, które sprzedają bądź kupują pojazd. Kolejna część poradnika powinna zainteresować rejestrujących auto. Ostatnia zakładka mini serwisu, dzięki prostym w obsłudze filtrom, pomaga znaleźć informację, jak wypowiedzieć umowę OC w danej sytuacji oraz u konkretnego ubezpieczyciela.

Źródło: Polska Izba Ubezpieczeń