Poznaj agendę i partnerów konferencji Nowe Horyzonty IT 

Poznaj agendę i partnerów konferencji Nowe Horyzonty IT 
Źródło: CRUZ
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Konferencja Nowe Horyzonty IT 2023, której organizatorem jest Centrum Rozwoju Usług Zrzeszeniowych (CRUZ), odbędzie się 12 i 13 października 2023 roku. W Hotelu Europa w Starachowicach zgromadzą się w jednym miejscu przedstawiciele banków spółdzielczych z całej Polski – zarówno ze Zrzeszenia BPS, jak i SGB oraz liderzy rozwiązań technologicznych dla tego sektora.

Partnerami wydarzenia są: Pivotal Polska, ITCARD, Secfense, BIK, Hitachi, Betacom, Fortinet, Marcova, Canon Polska, Integrated Solutions oraz Basement.

Każda z firm wprowadzi uczestników w świat nowoczesnych rozwiązań dla bankowości, które podzielone zostały na trzy ścieżki tematyczne:

  • Transformacja Cyfrowa,
  • Nowoczesna Sprzedaż,
  • BOK oraz Bezpieczeństwo i Regulacje. 

W programie pierwszego dnia konferencji przewidziane jest również wystąpienie Krzysztofa Karwowskiego, prezesa Banku Spółdzielczego w Szczytnie oraz członka rady nadzorczej Centrum Rozwoju Usług Zrzeszeniowych.

Po przerwie obiadowej zaplanowana jest debata ekspercka, której temat uczestnicy spotkania wybiorą samodzielnie, w trakcie konferencji.

Po części oficjalnej przyjdzie również czas na wieczorny networking oraz wystąpienie gościa specjalnego. Zostaną rozdane także specjalne nagrody dla banków spółdzielczych. 

Dla zainteresowanych – uczestników konferencji zostały już ostatnie wolne miejsca, dlatego warto zarejestrować się już dziś na:

Nowe Horyzonty IT – Centrum Rozwoju Usług Zrzeszeniowych (cruz.com.pl)

i zapoznać się z aktualnym programem konferencji. 

Portal BANK.pl i Miesięcznik Finansowy BANK są patronami medialnymi konferencji.    

Źródło: BANK.pl