Małgorzata Kożuchowska twarzą kampanii Avivy

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

aviva.02.400x279Małgorzata Kożuchowska została twarzą Avivy. Aktorka weźmie udział w najnowszej kampanii reklamowej ubezpieczyciela.

Promocja skupi się na ubezpieczeniach na życie oraz zdrowotnych.


„Od lat mam zaufanie do Avivy. Po skończeniu studiów zdecydowałam się na tego ubezpieczyciela i jesteśmy razem do dziś, choć w tym czasie przecież moje życie diametralnie się zmieniało” – mówi Małgorzata Kożuchowska. „W mojej ocenie Aviva reprezentuje najwyższy standard ubezpieczeń i dlatego mogę śmiało rekomendować ją wszystkim, którym leży na sercu dobro najbliższych” – dodaje.

Aviva podkreśla, że Małgorzata Kożuchowska to jedna z najbardziej opiniotwórczych Polek, która otwarcie utożsamia się z wartościami rodzinnym i słynie z przemyślanych decyzji. „Współpraca z Małgorzatą Kożuchowską jest dla nas naturalna, bo bliskie są nam te same wartości, koncentrujące się wokół rodziny” – wyjaśnia Elżbieta Wójcik, wiceprezes Avivy.

Kampania rozpocznie się 6 kwietnia w ogólnopolskich i tematycznych kanałach telewizyjnych. W jej skład wejdą trzy spoty reklamowe, a całość będzie wspierana działaniami online.

Grupa Aviva działa w 27 krajach. Obsługuje na całym świecie ok. 40 mln klientów i zarządza aktywami o wartości ok. 364 miliardów funtów.

Źródło: PIU