Kredyt Bank wycofał z oferty depozyty z dzienną kapitalizacją

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

kredyt.bank.01.250x92Kredyt Bank w ubiegłym tygodniu wycofał z oferty wszystkie lokaty oraz konta oszczędnościowe z dzienną kapitalizacją.

31 stycznia 2012 r. Kredyt Bank zakończył sprzedaż wszystkich depozytów z dzienną kapitalizacją. Decyzja ta jest spowodowana potrzebą dostosowania zasad prowadzenia rachunków lokat do przepisów likwidujących korzyści podatkowe.

Klienci, którzy zdeponowali środki na oferowanych dotychczas lokatach z jednodniową kapitalizacją otrzymywać będą odsetki zgodnie z zawartą umową.

Depozytowa oferta Kredyt Bank nadal jest jedną z najszerszych na rynku, szczególnie dla klientów preferujących bezpieczne oszczędzanie.

Oprócz tradycyjnych lokat z odsetkami po okresie zapadalności oraz lokat z miesięczną kapitalizacją, w ofercie Banku są także jedne z najwyżej oprocentowanych na rynku kont oszczędnościowych. Ponadto systematycznie Kredyt Bank uruchamia subskrypcje lokat strukturyzowanych, aby sprostać oczekiwaniom klientów poszukujących wysokich zysków z ochroną kapitałów w krótkim terminie.

W stałej ofercie jest wiele produktów inwestycyjnych z ochroną kapitału, w tym także w formie ubezpieczeń na życie i dożycie.

Kredyt Bank zapowiada także wdrożenie wkrótce kilku nowości dla klientów preferujących tradycyjne formy oszczędzania.

Źródło: Kredyt Bank