easyCALL SA poszerza sieć dystrybucji doładowań telefonicznych

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

easycall.01.250x47Od początku grudnia br. użytkownicy easyCALL.pl - najpopularniejszej w Polsce marki telefonii internetowej - mogą doładować swoje konto w terminalach sieci PayUp. Stało się to możliwe dzięki umowie podpisanej między easyCALL.pl SA oraz PayUp Polska.

Sieć PayUp obejmuje prawie 5.000 aktywnych terminali elektronicznych, które są dostępne na terenie całej Polski w supermarketach, sklepach spożywczych (w tym Delikatesy Centrum i część sklepów sieci ABC) oraz kioskach. Doładowania easyCALL.pl już wcześniej były dostępne w sieciach Moje Doładowania i PayTel, których terminale można znaleźć w kasach sklepów i na stacjach benzynowych. W sumie sieć dystrybucji doładowań elektronicznych easyCALL.pl liczy obecnie ponad 10.000 punktów sprzedaży. Umożliwiają one klientom operatora zasilenie swojego konta w tradycyjny sposób, nie przez internet.

Zakupiony kod można wykorzystać do dzwonienia z telefonu stacjonarnego lub komórki z każdego miejsca na świecie. Wystarczy wybrać numer dostępowy dla kraju, w którym obecnie się znajdujemy. W Polsce ten numer to: 800 909 404 (z telefonów stacjonarnych) lub 22 2443955 (z telefonów komórkowych). Numery dla innych krajów można sprawdzić klikając tutaj. Po połączeniu głos lektora poprosi nas o podanie numeru naszego konta w easyCALL.pl, a następnie wykupionego kodu dostępu. Następnie wystarczy już tylko wybrać numer kierunkowy kraju oraz żądany numer docelowy, np.: np: 44 870 774 27 00. Dla połączeń do Polski: 48 + numer kierunkowy miasta + żądany numer docelowy, np: 48 22 427 50 50. Cena połączeń w Polsce i zagranicą (m.in. w USA, UK, Niemcy) z numeru dostępowego na komórki to 8 groszy brutto za minutę, z sekundowym naliczaniem rozmów. Dzwoniąc z numeru dostępowego 800 909 404 zapłacimy 25 groszy brutto za minutę.

Kod doładowujący można też wpisać w panelu administracyjnym easyCALL – po zalogowaniu się przez internet na swoje konto – co spowoduje jego zasilenie wykupioną sumą. Warto pamiętać, że mając doładowane konto w easyCALL.pl również możemy dzwonić za pomocą numeru dostępowego. Wystarczy, że po połączeniu z numerem dostępowym i podaniu numeru naszego konta, wpiszemy osobisty kod dostępu do konta (PIN) zamiast zakupionego kodu doładowującego.

Źródło: PR Solutions