e-payeye: nowe ekspresowe płatności za zakupy w sieci

e-payeye: nowe ekspresowe płatności za zakupy w sieci
Źródło: PayEye
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
PayEye po raz kolejny rewolucjonizuje rynek płatności. Globalny już fintech, który jako pierwszy na świecie stworzył i wdrożył technologię pozwalającą na wygodne i bezpieczne płatności spojrzeniem bez użycia gotówki, karty, smartwatcha i telefonu - teraz idzie o krok dalej i ze swoją najnowszą usługą inteligentnych płatności e-payeye wchodzi do świata e-commerce, w którym planuje mocno namieszać, poinformowała Firma.

– To dla nas niezwykle ważny moment. Po wielu miesiącach intensywnych prac udało nam się z sukcesem przenieść łatwość, szybkość, bezpieczeństwo i wygodę, którą oferujemy w płatnościach spojrzeniem do świata e-commerce, tworząc inteligentne, ekspresowe płatności e-payeye.

Teraz zakupy w sieci będą realizowane również w mgnieniu oka – komentuje Daniel Jarząb, prezes zarządu PayEye.

Czytaj także: Polski PayEye wchodzi do Azji

Co zyskają na usłudze e-payeye sklepy internetowe?

PayEye wraz z launchem usługi na rynek ogłasza nabór i zaprasza wszystkie sklepy internetowe, które chcą poznać i wdrożyć jako jedne z pierwszych rozwiązanie e-payeye

Firmy, które zdecydują się poznać usługę i wdrożyć system e-payeye w swoim sklepie internetowym mogą liczyć na wiele korzyści. Poza skróceniem ścieżki zakupowej, potencjalnym wzrostem konwersji, wdrożeniem ekspresowych płatności, licznymi korzyściami wizerunkowymi oraz brakiem stawki wdrożeniowej mogą skorzystać ze specjalnej promocji przygotowanej przez ITCARD (Partnera rozliczeniowego PayEye).

– Stale rozwijamy i wdrażamy nowoczesne, bezpieczne i wygodne usługi płatnicze w Polsce. Rozwój elektronicznych usług płatniczych dla zakupów internetowych i mobilnych, to po wydawnictwie kart kolejna usługa ITCARD dedykowana dla branży fintech.

Dzięki naszym rozwiązaniom i doświadczeniu, klienci płacący w Internecie dostają możliwość szybszej i wygodniejszej realizacji transakcji, przy wykorzystaniu technologii PayEye – mówi Jarosław Chrzanowski, prezes zarządu ITCARD.

Czytaj także: Wielokanałowy i bezpieczny kontakt z bankiem przez 24 godziny na dobę

Jak skorzystać z płatności e-payeye?

e-payeye to ultranowoczesna usługa, która wyróżnia się na tle innych metod szybkością, bezpieczeństwem i wygodą zakupów w Internecie.

– Płatności e-payeye z punktu widzenia użytkowania są niezwykle proste. Co ważne, są dostępne dla kupujących na urządzeniach mobilnych, gdzie po wybraniu produktu wystarczy jedno kliknięcie, aby przejść do podsumowania płatności, jak również dla osób dokonujących płatności na komputerach stacjonarnych, gdzie wystarczy zeskanować widget dostępny na stronie sklepu internetowego aplikacją PayEye i potwierdzić jednym kliknięciem podsumowanie płatności.

Nie ma już potrzeby wypełniania formularzy czy rejestrowania się na stronach sklepu, bo finalizację płatności autoryzujemy w naszej aplikacji. Automatycznie i bezpiecznie podstawiamy dane użytkownika wraz z preferowaną kartą, którą wcześniej dodał do naszej aplikacji oraz z adresem dostawy, co znacznie skraca czas całego procesu – tłumaczy Daniel Jarząb.

– Naszym celem jest, by użytkownicy z poziomu aplikacji PayEye mogli kompleksowo zarządzać swoimi zakupami. Damy im możliwość nie tylko dokonywania płatności, ale też śledzenia przesyłek, zarządzania zwrotami czy dokonywania automatycznych zakupów.

Głęboko wierzę, że niebawem PayEye stanie się główną i najbardziej pożądaną aplikacją do robienia zakupów – dodaje prezes PayEye.                          

Co istotne, e-payeye można bardzo łatwo zintegrować z najpopularniejszymi platformami zakupowymi – PrestaShop, WooCommerce, Magento, a także customowymi rozwiązaniami po API.

Czytaj także: PayEye: płatności spojrzeniem zdały egzamin z bezpieczeństwa

Źródło: PayEye