Dyskusja o europejskim rolnictwie − już w marcu 2020 r. w Jasionce

Dyskusja o europejskim rolnictwie − już w marcu 2020 r. w Jasionce
Europejskie Forum Rolnicze 2019 Fot. Organizator
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Europejskie Forum Rolnicze - jedno z najważniejszych wydarzeń w branży rolno-spożywczej odbędzie się w dniach 20 − 21 marca 2020 roku w Centrum G2A Arena w Jasionce/k. Rzeszowa.

#ArturBalazs: Forum będzie okazją, aby podsumować zmiany, jakie zaszły na polskiej wsi przez trzy ostatnie dekady #Rolnictwo #BankiSpółdzielcze #BankowośćSpółdzielcza #EuropejskieForumRolnicze #Jasionka

Już po raz trzeci przedstawiciele polskiej oraz międzynarodowej polityki spotkają się z rolnikami, przetwórcami i producentami rolnymi, a także samorządowcami i ekspertami.

Będą rozmawiać o największych wyzwaniach stojących przed rolnictwem.

Uczestnicy z całej Europy

Europejskie Forum Rolnicze to dwa dni dyskusji i debat nt. najważniejszych wydarzeń w polskim oraz europejskim rolnictwie. To również znakomita okazja, aby poznać najnowsze rozwiązania i narzędzia dedykowane podnoszeniu jakości produkcji rolnej.

Druga edycja Forum, która odbyła się w marcu 2019 r., zgromadziła blisko 3000 uczestników – rolników, doradców rolnych, producentów i przetwórców, członków branżowych związków rolniczych, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego oraz instytucji naukowych i branżowych z całej Europy.

30 lat Fundacji Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej

– Zapraszam do udziału w Europejskim Forum Rolniczym, którego dotychczasowe edycje pokazały, że jest to wyjątkowe wydarzenie w skali całego kraju. Podczas Forum w Jasionce możemy wspólnie rozmawiać o tym, co najlepsze na polskiego rolnictwa i polskiej wsi – w międzynarodowym gronie, tworzonym przez reprezentantów różnych stron sceny politycznej, ekspertów, naukowców oraz przedstawicieli producentów i firm, które działają w branży rolno-spożywczej.

Rok 2020 będzie pod tym względem szczególny – w ramach Forum będziemy obchodzić jubileusz 30-lecia działalności naszej Fundacji. Będzie to okazja do tego, aby wspólnie podsumować zmiany, jakie zaszły na polskiej wsi przez trzy ostatnie dekady – mówi Artur Balazs, prezes kapituły Fundacji Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej, współorganizatora Forum.

 

Źródło: aleBank.pl