Comperia otwiera swoje archiwa

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

comperia.01.400x2389 kwietnia Comperia otworzy swoje archiwa i udostępni nieodpłatnie możliwość generowania analiz związanych z poszczególnymi produktami bankowymi, w tym zmianami średnich cen rynkowych tych produktów w ostatnich latach.

Dodatkowo narzędzia analityczne przygotowane przez ekspertów Comperii pozwalają na porównywanie i zestawianie tych informacji w przystępny i przejrzysty sposób. Dzięki temu to co do tej pory zajmowało wiele godzin, skróci się do kilku minut – na przykład możliwe będzie sprawdzenie średniej marży kredytu w ostatnich latach. To co wymagało wysłania ankiety do wielu banków, będzie dostępne od ręki.

Zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się 9 kwietnia, w czwartek o godzinie 13.00 w Sali notowań na GPW przy ul. Książęcej 4 w Warszawie. Spotkanie potrwa nie więcej niż godzinę, zaraz po nim zapraszamy na lunch.

Mamy nadzieję, że znajdą Państwo czas na to, aby się z nami spotkać i na żywo zobaczyć możliwości jakie daje dostęp do archiwów Comperii. Będzie to narzędzie, które z pewnością nie raz przyda się w Waszej codziennej pracy i pomoże zobrazować bardzo wiele tematów dotyczących produktów bankowych.

Na spotkanie zapraszamy także przedstawicieli wszystkich banków, będzie więc okazja do rozmowy także z nimi.

Źródło: Comperia