Bank Ochrony Środowiska wydłuża promocję pożyczki gotówkowej

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

bos.04.250x158Promocja pożyczki gotówkowej w Banku Ochrony Środowiska potrwa jeszcze półtora miesiąca. Niższe oprocentowanie będzie obowiązywać do 15 listopada 2013 r.

Promocyjną pożyczkę gotówkową w BOŚ Banku można przeznaczyć na dowolny cel, a wszystkie osoby, które się na nią zdecydują do 15 listopada 2013 r. mogą liczyć na preferencyjne warunki. W przypadku pożyczki na okres jednego roku oprocentowanie jest równe 7,79 proc dla kwoty do 100 000 złotych. Natomiast prowizja od jej udzielenia wynosi 0 proc. Warunki te dostępne są dla osób, które zdecydują się na pożyczkę z ubezpieczeniem i zadeklarują  miesięczne przelewy na konto w wysokości min. 1 000 złotych w okresie kredytowania.

Promocyjna pożyczka BOŚ Banku zajęła pierwsze miejsca w lipcowym rankingu portalu Comperia.pl i sierpniowym Money.pl.

Wśród innych produktów kredytowych BOŚ Banku warto też wymienić „EkoPożyczkę”, dzięki której można sfinansować m.in. zakup sprzętu AGD klasy energooszczędności A++, rowerów, ekoarmatury, systemów dociepleniowych domu, pomp ciepła, ogniw fotowoltaicznych produkujących prąd, czy urządzeń przystosowujących samochody do zasilania LPG.

Źródło: Bank Ochrony Środowiska S.A.