Bądź EKO ‒ zrezygnuj z papierowej korespondencji i ciesz się rachunkiem za zero złotych

Bądź EKO ‒ zrezygnuj z papierowej korespondencji i ciesz się rachunkiem za zero złotych
Źródło: Bank Spółdzielczy w Limanowej
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Można już skorzystać z promocji Banku Spółdzielczego w Limanowej. Wniosek o zmianę kanału komunikacji z Bankiem na kanał elektroniczny można złożyć poprzez bankowość elektroniczną eBankNet i nie płacić za rachunek przez 6 miesięcy.

#BSLimanowa: E-korespondencja nie tylko przyczynia się do ochrony środowiska, ale jest szybsza, bezpieczniejsza i nigdy jej nie zgubisz #OchronaŚrodowiska #eBankowość #Ekologia #BankiSpółdzielcze

Jesteśmy świadkami zmian klimatycznych, które niosą za sobą poważne konsekwencje dla środowiska naturalnego, a tym samym dla ludzi.

Czy jesteśmy wobec tego problemu bezradni? Czy nasze codzienne zachowania, styl życia mają znaczenie dla środowiska?

Każdy z nas ma wpływ na stan środowiska naturalnego

Co możemy zrobić? Przestrzegając kilku podstawowych i niewymagających dużego nakładu pracy zasad, przyczyniamy się do poprawy stanu środowiska naturalnego. Możemy m.in. segregować śmieci, oszczędzać energię, wodę czy papier.

Razem możemy więcej. Ograniczając wykorzystanie papieru w Banku – chronimy lasy, która są „zielonymi płucami Ziemi”. Bank Spółdzielczy w Limanowej zaprasza do włączenia się w akcję „Zrezygnuj z korespondencji papierowej – Bądź EKO”. 

Dodatkowo zyskujesz. Klienci, którzy wybiorą kanał komunikacji elektronicznej z Bankiem, tj. wskażą adres mailowy, na który będą dostarczane m.in. zmiany regulaminów, taryf opłat i prowizji, tabeli oprocentowania – zostaną zwolnieni z opłaty za prowadzenie rachunku przez okres 6 miesięcy!


Zobacz, jakie to proste. Wystarczy w okresie od 01.05.2020 r. do 30.06.2020 r. wypełnić Wniosek ‒ dyspozycję zmiany kanału komunikacji z Bankiem na elektroniczny, wysłać go za pośrednictwem bankowości elektronicznej eBankNet i cieszyć się brakiem opłaty za prowadzenia konta.

Dlaczego warto? Los naszej planety zależy od nas samych. Naszymi codziennymi wyborami możemy wiele zdziałać.

Elektroniczna korespondencja nie tylko przyczynia się do ochrony środowiska, ale jest szybsza, bezpieczniejsza i nigdy jej nie zgubisz.

Dlatego Bank Spółdzielczy w Limanowej zachęca do skorzystania z promocji.

Pamiętajmy, że rezygnując z papierowej formy korespondencji przyczyniamy się do ochrony środowiska, szczególnie lasów. 

Bądź z nami EKO ‒ pomóż nam chronić środowisko!

Źródło: Bank Spółdzielczy w Limanowej