Artykuły ze źródła: Saltus Ubezpieczenia

koronawirus, zdrowie, ubezpieczenie
Finanse osobiste

Coraz większe zainteresowanie opcjami chorobowymi w ubezpieczeniach na życie

Około 14 mln Polaków jest objętych ubezpieczeniami chorobowymi dołączanymi do ubezpieczeń na życie. W pierwszym kwartale 2022 r. wydaliśmy na nie ponad 0,5 mld zł. To o 35% więcej niż cztery lata temu. Wystąpienie poważnego zachorowania i braku pieniędzy na jego leczenie to jedne z największych obaw Polaków. Dlatego rośnie zainteresowanie opcjami gwarantującymi wypłatę w takiej sytuacji i programami profilaktycznymi ‒ komentuje Xenia Kruszewska z SALTUS Ubezpieczenia.

CZYTAJ WIĘCEJ
Saltus Ubezpieczenia nagrodzony tytułem „Superetycznej Firmy”
Bankowość spółdzielcza | Wydarzenia

Saltus Ubezpieczenia nagrodzony tytułem „Superetycznej Firmy”

Saltus Ubezpieczenia znalazł się w gronie firm uhonorowanych prestiżowym tytułem „Superetycznej Firmy”. Mogą go uzyskać przedsiębiorstwa, które wcześniej trzykrotnie uzyskały status „Etycznej Firmy”. Jako priorytet stawiają one wzmacnianie kultury organizacyjnej opartej na etyce i zasadach społecznej odpowiedzialności biznesu oraz wyróżniają się na tle innych w Polsce, poinformował Ubezpieczyciel.

CZYTAJ WIĘCEJ
baner SALTUS Ubezpieczenia , etyczna firma
BANK 2021/12

Temat Numeru | Bancassurance – SALTUS Ubezpieczenia | Wiarygodna marka – stabilny partner biznesowy

Idea bankowości spółdzielczej jest głęboko zakorzeniona w naszym kraju. Cechują ją chęć współpracy i wzajemnego wsparcia na wielu płaszczyznach, które zapewniają polskim rodzinom stabilny fundament rozwoju oraz poczucie bezpieczeństwa. W realizowaniu tych wartości banki spółdzielcze wspiera SALTUS Ubezpieczenia – ubezpieczyciel, który rozumie i wysoko ceni spółdzielczość i celnie dostosowuje swoją ofertę do oczekiwań partnerów.

CZYTAJ WIĘCEJ
BANK 2021/10

Nowoczesny Bank Spółdzielczy | Partnerstwo biznesowe – SALTUS Ubezpieczenia | Stabilny i wiarygodny partner biznesowy na trudne czasy

Bankowość spółdzielcza funkcjonuje w naszym kraju od wielu lat. Wiąże się z nią idea współpracy i wzajemnego wsparcia – nie tylko finansowego – które zapewnia polskim rodzinom stabilny fundament rozwoju oraz poczucie bezpieczeństwa. W realizacji tej idei, banki spółdzielcze wspiera nasza marka, która tę spółdzielczość rozumie i potrafi dostosować swoją ofertę oraz możliwości do oczekiwań partnerów.

CZYTAJ WIĘCEJ
Bankowość spółdzielcza

„Kolekcja nagród SALTUS jesień ‒ zima 2021”: konkurs dla klientów i pracowników banków spółdzielczych

Już od dłuższego czasu SALTUS Ubezpieczenia aktywnie wspiera banki spółdzielcze we wszystkich działaniach związanych z oferowaniem ubezpieczeń. Uruchomienie projektu aktywizacji sprzedaży, promocja ubezpieczeń majątkowych w wybranych bankach oraz wsparcie społeczności lokalnych, to tylko niektóre z podejmowanych przez SALTUS działań, czytamy w komunikacie Firmy.

CZYTAJ WIĘCEJ
BANK 2021/09

Bankowość i finanse | KADRY – SALTUS UBEZPIECZENIA | Jak zadbać o zdrowie pracowników banku?

Ostatnie kilkanaście miesięcy zdecydowanie bardziej niż wcześniejsze pokazało nam, jak ważne jest nasze dobre zdrowie. A niestety często o nim w natłoku obowiązków – zarówno zawodowych, jak i prywatnych zapominaliśmy. Pozytywną rolę mogą tu odegrać pracodawcy, czyli kadra zarządzająca banków. O to, jak i na co szczególnie warto zwracać uwagę, zapytaliśmy Małgorzatę Jackiewicz z SALTUS Ubezpieczenia.

CZYTAJ WIĘCEJ
STRONA 1 Z 1