„Laur Eksperta” 2022 dla SALTUS Ubezpieczenia

„Laur Eksperta” 2022 dla SALTUS Ubezpieczenia
Źródło: Saltus Ubezpieczenia
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
VII edycja Ogólnopolskiego Konkursu "Laur Eksperta" zakończyła się wyróżnieniem najlepszych produktów, marek i usług dostępnych na polskim rynku. W gronie zdobywców tytułu "Laur Eksperta" 2022 znalazł się także SALTUS Ubezpieczenia.

SALTUS Ubezpieczenia został odznaczony „Laurem Eksperta” 2022, w konkursie będącym jedną z ważniejszych inicjatyw, które służą uhonorowaniu firm wyróżniających się na polskim rynku wysoką jakością produktów lub usług, innowacyjnością, nowatorstwem oraz obsługą klienta.

W ciągu 7 edycji inicjatywa ta ugruntowała swoją pozycję cennego drogowskazu dla klientów, którzy oczekują od firm spełnienia najwyższych standardów rynkowych.

Laur Eksperta to wyróżnienie, które przyznawane jest na podstawie oceny ekspertów reprezentujących organizatora – Quality Institute, ale także środowisko naukowe i akademickie.

„Wyróżnienie SALTUS TUW oraz SALTUS TU Życie SA – podmiotów tworzących SALTUS Ubezpieczenia znakiem jakości Laur Eksperta jest najlepszym potwierdzeniem klasy świadczonych przez nas usług” – mówi Piotr Gurgul, Dyrektor Zespołu Sprzedaży Ubezpieczeń – Banki Spółdzielcze i dodaje:

„Tytuł ten cieszy szczególnie, ponieważ został przyznany na podstawie oceny, jaką wystawili firmie znani eksperci, specjaliści w zakresie zarządzania, marketingu, promocji, ekonomii czy towaroznawstwa. To jest najlepsze docenienie naszych wysiłków w budowaniu firmy przyjaznej klientowi Banków Spółdzielczych oraz tworzenia najbardziej przydatnych dla nich produktów. Od ponad 27 lat stale pracujemy nad tym, by być jak najbliżej klienta i stanowić dla niego markę pierwszego wyboru. Przyznany nam Laur Eksperta pokazuje, że wybraliśmy dobrą drogę, ale jednocześnie jest silną motywacją do dalszego podnoszenia atrakcyjności naszej oferty.”

SALTUS Ubezpieczenia łączy dwa towarzystwa ubezpieczeniowe – SALTUS TU ŻYCIE SA oraz SALTUS TUW. Od 1995 roku oferuje pełną gamę produktów ubezpieczeniowych skierowanych zarówno do odbiorców indywidualnych, jak też firm i instytucji.

Miesiąc wcześniej, w kwietniu br., SALTUS Ubezpieczenia nagrodzony został również nagrodą „Superetyczna Firma”.

Źródło: Saltus Ubezpieczenia