Artykuły ze źródła: Revolut

Revolut Saving Vault
Z rynku finansowego

Revolut: wyższe kwoty kredytów, do 150 tysięcy zł, i oprocentowanie kont oszczędnościowych w aplikacji

Revolut Bank zwiększył limit w udzielanych w pełni online gotówkowych kredytach ze 100 do 150 tys. zł i wydłużył maksymalny okres spłaty z 8 do 10 lat przy rzadko spotykanej w Polsce stałej stopie procentowej kredytu gotówkowego już od 7,99% w skali roku. Z kolei oprocentowanie dostępnych w aplikacji Revolut kont oszczędnościowych PLN z codzienną wypłatą odsetek wzrosło we wszystkich planach, z 1,4%, 1,2%, 1% i 0,95% w planie Metal, Premium, Plus i Standard, do kolejno 2%, 1,8%, 1,6% i 1,55%.

CZYTAJ WIĘCEJ
Revolut - pomoc dla Ukrainy
Bezgotówkowo | Z rynku finansowego

Revolut ułatwił uchodźcom z Ukrainy proces zakładania konta i usunął część kosztów doładowań oraz przelewów walutowych

Revolut zaoferował usługi płatnicze wszystkim uchodźcom, niezależnie od narodowości, ewakuującym się z objętego rosyjską inwazją terytorium Ukrainy. By zapewnić uchodźcom szybki i łatwy dostęp do ich pieniędzy, Revolut ułatwił proces zakładania konta i usunął część kosztów doładowań i przelewów walutowych.

CZYTAJ WIĘCEJ
Revolut Stays
Artykuły | Bezgotówkowo

Revolut Stays wprowadza usługę Zarezerwuj Teraz, Zapłać Później

Revolut udostępnił klientom nowy sposób na rozłożenie w czasie kosztów wyjazdu i uniknięcie płatności za nocleg z góry. Dzięki nowej usłudze typu Zarezerwuj Teraz, Zapłać Później, klienci Revolut mogą zabukować nocleg w jednym z ponad 500.000 hoteli, B&B, apartamentów, hosteli, kempingów oraz innych miejsc pobytu i opłacić go dopiero po przybyciu na miejsce.

CZYTAJ WIĘCEJ
STRONA 1 Z 5